Reklama

Waga 2022-02

Luty będzie dosyć dobrym miesiącem dla zodiakalnych Wag. Niemniej jednak, powinny uważać na to, aby nie dać się nikomu sprowokować. Spokój i ostrożność to jest to, na co powinny w tym miesiącu zwrócić szczególną uwagę. Rozwiązania siłowe nie są dobre i Wagi mogą się o tym właśnie w tym miesiącu przekonać.

Uczucia:

Wagi w tym miesiącu będą mocno poddenerwowane i poirytowane. Trudno im będzie znaleźć sobie miejsce i wszystko może je złościć. Taka sytuacja będzie spowodowana głównie wpływem Marsa i Urana, które to sprawią że Wagi będą czuły potrzebę walki, choć w uczuciach w ogóle jest to niepotrzebne, a nawet niewskazane. Nie wpłynie to bowiem dobrze na ich związek, a partner poczuje się atakowany i nie kochany. Wystarczy jednak że Wagi zachowają ostrożność i postarają się uspokoić, aby naprawić całą sytuację.

Reklama

Samotne Wagi będą natomiast pod dużym wpływem Wenus i Słońca, co spowoduje, że będą miały w sobie dużą potrzebę bliskości i poszukiwania miłości. To właśnie w tym miesiącu na ich drodze może pojawić się ktoś z kimś z kim stworzą stały i trwały związek.

Kariera i Finanse:

Waga w lutym będzie miała bardzo dużo sił do działania, a nawet walki o swoje i dobrze na tym wyjdzie. Dodatkowo Mars sprawi, że Waga nie będzie bała się mówić o swoich pomysłach i będzie pewna siebie. Tym bardziej, że Słońce sprawi, iż Waga uwierzy we własne siły i możliwości. Bardzo prawdopodobne jest to, że Waga w tym miesiącu zacznie nowy rozdział swojego życia. Czeka ją wiele zmian, może to być awans, zmiana pracy, stanowiska, zakresu obowiązków. Wszystko to, co się wydarzy w życiu zawodowym Wagi zadziała na jej korzyść i sprawi, że jej przyszłość będzie się malować w jasnych barwach. O finanse w ogóle nie powinna się martwić, na pewno jej ich nie zabraknie, a dodatkowe działania które podejmie sprawią, że będzie miała perspektywy na diametralną poprawę swojej sytuacji materialnej.

Zdrowie:

Mimo tego, że Waga będzie bardzo zajęta w tym miesiącu i nie będzie zwracała uwagi na swój stan wewnętrzny, to jej zdrowie będzie w bardzo dobrej kondycji. Mimo wszystko Waga potrafi o siebie zadbać, zna swoje ciało i słucha swojego wewnętrznego głosu. Dzięki czemu nie dopuści do żadnych poważnych problemów zdrowotnych.

Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy