Reklama

Reklama

Waga 2022-11

Listopad dla zodiakalnych Wag to czas dużych zmian. To, co będzie w tym miesiącu najważniejsze, to wsłuchanie się w swoje potrzeby, oczekiwania i zweryfikowanie ich z rzeczywistością, codziennym życiem i przeszkodami. Niewątpliwie, zawierzenie swojej intuicji, wyjdzie Wadze na dobre.

Uczucia:

Saturn i Pluton sprawią, że Waga będzie się zastanawiała nad zasadnością bycie w obecnej relacji. Zdezorientowany partner nie będzie pomocny w umacnianiu związku, a wręcz przeciwnie, jego dezorientacja, a co za tym idzie frustracja i złość, będą przysparzać Wadze jedynie dodatkowych wątpliwości. Jeżeli nie zostaną one rozwiane, może dojść do zakończenia ich związku i poszukiwaniu nowej, uczuciowej drogi życia.

Reklama

Samotne Wagi w tym miesiącu będą miały tendencję, do zmiany swoich upodobań, czy też zainteresowań. Może się więc zdarzyć, że zaczną się umawiać na spotkania z kilkoma osobami w jednym czasie. Takie zachowania nie gwarantuje jednak stworzenia trwałego i stałego związku.

Kariera i finanse:

Za sprawą Plutona, Waga będzie gotowa do dużych zmian zawodowych. Co istotne, chodzi o zmiany, całkowite, kompletne. Wadze nie będzie zależało na zmianie stanowiska, będzie chciał zmienić wszystko, miejsce pracy, branżę, ludzi z którymi współpracuje. Istnieje ryzyko, że założone plany się nie powiodą, dlatego Wagi nie powinny kłaść wszystkiego na jedną szalę, warto się zabezpieczyć na wypadek porażki.

Zdrowie:

Waga będzie się zmagać ze słabościami ze strony układu pokarmowego, a także z niegroźną infekcją. Niewątpliwie na dobre może wyjść Wadze całkowity styl życia na bardziej sportowy.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy