Reklama

Reklama

Wodnik 2021-02

Wodnik:

Reklama

Luty będzie dobrym i mocno intensywnym miesiącem dla Wodnika, wiele rzeczy ułoży się po jego myśli, ale powinien szczególnie uważać na swoje zdrowie.

Uczucia:

Dużo dobrej energii znajdzie się w związku Wodnika, głównie za sprawą wpływu Słońca i Wenus. Wodnik będzie chciał spędzać czas w większym gronie, z przyjaciółmi. To będzie mocno rozrywkowy czas dla niego i jego związku. W połowie miesiąca Wodnik powinien uważać, gdyż za sprawą wpływu Merkurego stanie się mocno roztrzepany i chaotyczny, co może powodować kłótnie w związku. Ale po 20 lutego, wszystko powinno wrócić do normy. Będzie romantycznie i namiętnie.

Samotne Wodniki, zdecydowanie w tym miesiącu mają szanse na romans i poznanie więcej niż jednej ciekawej osoby. Na pewno nie będą się nudzić.

Kariera i finanse:

Los i układ planet będą sprzyjały Wodnikowi w sferze finansów. Kwadratura Wenus w Lwie do Urana w Byku sprawi, iż przed Wodnikiem pojawią się nowe możliwości zarobienia pieniędzy. Jeśli Wodnik zajmuje się sprzedażą, to jest wręcz idealny czas na duże transakcje handlowe za dobre pieniądze.

W lutym Wodnik może pozwolić sobie tez na kilka szalonych wydatków. Pieniędzy mu nie zabraknie, a sprawi tym sobie wiele radości. W pracy może zostać doceniony i dodatkowo wynagrodzony, jeśli tylko porządnie przyłoży się do swoich obowiązków. Natomiast współpraca z innymi będzie układała się bardzo dobrze.

Zdrowie:

Wodnik w lutym będzie w ciągłym ruchu. Musi bardzo na siebie uważać, gdyż będzie bardzo mocno przemęczony. Ponadto może doznać urazu typu zwichnięcie, skręcenie, a może nawet złamanie. Dlatego wszystko powinien robić wolniej i spokojniej.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje