Reklama

Wodnik 2021-07

Dla zodiakalnego Wodnika lipiec będzie dosyć dobrym miesiącem, natomiast powinien on szczególną uwagę zwrócić na swoje zdrowie.

Uczucia:

Choć Wodnik zazwyczaj żyje z dnia na dzień, to w tym miesiącu układ planet będzie sprzyjał wracaniu do przeszłości i porządkowaniu dawnych spraw. Wodnik razem z partnerem poświęcą wolny czas na wykonanie zaległych badań lekarskich i przyjrzeniu się swojemu stanowi zdrowia. Wpływ Słońca, które będzie w trygonie do Neptuna, sprawi, że na drodze Wodnika i jego partnera stanie odpowiedni lekarz, który pomoże rozwiązać dawny, cały czas dający się we znaki, problem zdrowotny.

Reklama

Samotne Wodniki mają szansę na poznanie nowej osoby - Mars będzie sprzyjał namiętności, a Jowisz sprawi, iż szczęście będzie mu sprzyjało. Jednak raczej ma szansę na przelotny romans niż trwały związek.

Kariera i finanse:

W pracy Słońce w Raku sprawi, iż Wodnik zacznie poważnie przyglądać się swoim finansom. Mimo że będzie miał ochotę rozmawiać o podwyżce, to nie będzie to dobry czas. Sam może być rozkojarzony i popełnić błędy, przez co jego pozycja w firmie się osłabi. Powinien ustalić plan działania, aby o niczym nie zapomnieć. Dzięki temu uniknie problemów.

Finansowo źle nie będzie, ale Wodnik może być rozczarowany, że nie zacznie zarabiać więcej. Powinien mimo wszystko poczekać, aż stanie się wydajniejszy w pracy i wtedy umówić się na rozmowę z przełożonym.

Zdrowie:

Dawne urazy i ogólne bóle dadzą o sobie znać. Dlatego tak ważne jest, aby Wodnik nie odkładał wizyt lekarskich, tylko jak najszybciej zajął się swoim zdrowiem. W innym przypadku za kilka miesięcy może go czekać poważny uraz lub choroba.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy