Wodnik 2021-10

Dla zodiakalnych Wodników październik będzie niekorzystnym czasem, zarówno jeśli chodzi o pracę, jak i sprawy uczuciowe, czeka go dużo walki z przeciwnościami.

Uczucia:

Wodnik w październiku będzie chciał poświęcić jak najwięcej czasu z rodziną i najbliższymi. Będzie miał głównie nostalgiczny nastrój, który od czasu do czasu, za sprawą walecznego Marsa, będzie przerywała złość i irytacja. Jednakże, nie będą one na tyle silne, żeby zaszkodzić jego związkowi czy spowodować duże kłótnie i awantury. Niemniej Wodnik będzie w tym miesiącu prawdziwym partnerem w swoim związku, uczuciowym, wspierającym i okazującym uczucia. Partner na pewno będzie miał powody do zadowolenia i doceni jego starania.

Samotne Wodniki będą na tyle czarujące i interesujące, że cieszyć się będą dużym powodzeniem u płci przeciwnej. Mają więc szansę na spędzenie miłych chwil z ciekawymi osobami, a może nawet na stworzenie związku.

Kariera i finanse:

Wszystkie ważne i formalne sprawy, jak na przykład podpisanie umów, tworzenie wniosków, projektów i negocjacje handlowe, Wodnik powinien zakończyć do połowy miesiąca. Druga połowa miesiąca, a szczególnie czas po 23 października, przez wpływ niekorzystnej energii Słońca w Wadze, spowoduje tylko utrudnienia, komplikacje i problemy w pracy. Wszystko, co mogłoby się wydarzyć złego w tym czasie, na pewno się wydarzy. Do tego dojdą konflikty i nieporozumienia ze współpracownikami i przełożonymi. I niestety nic nie będzie przebiegało po myśli Wodnika.

Zdrowie:

Fizycznie, Wodniki w tym miesiącu będą się bardzo dobrze czuły. Będą pełne energii, wigoru i aktywności. Dużo gorzej poradzą sobie psychicznie, a powodem będą problemy w pracy. Jeśli tylko jest taka możliwość, to powinny wziąć kilka dni wolnego pod koniec miesiąca i zaplanować krótką podróż we dwoje.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas