Reklama

Wodnik 2021-11

Listopad będzie bardzo dobrym miesiącem dla Wodnika, jego kariera odżyje i będzie mógł podnieść swoją pozycję i zrealizować to, co do tej pory mu nie wychodziło.

Uczucia:

Za sprawą Wenus w Strzelcu, zodiakalny Wodnik, będzie z jednej strony nastawiony bardzo romantycznie, o ile w jego związku wszystko się układa. Jeśli jednak pojawią się jakieś nieporozumienia, nie będzie miał skrupułów, żeby zacząć walczyć. Jeśli nie będzie widział możliwości porozumienia z partnerem, może nawet zdecydować się na rozstanie. Niewątpliwie jednak uczuć będzie w nim bardzo dużo.

Reklama

Za to samotne Wodniki, będą gotowe na rozpoczęcie nowego związku. Miłość mogą znaleźć bardzo blisko siebie, ze strony, z której się w ogóle tego nie spodziewały. Niewątpliwie będą miały na kogo przelać swoje uczucia.

Kariera:

Bardzo korzystna koniunkcja Marsa i Merkurego sprawią, że Wodnik będzie pracował lepiej, wydajniej i więcej, co będzie miało bezpośrednie przełożenie również na jego finanse. Przede wszystkim działania dodatkowe, takie jak projekty, czy dodatkowe zlecenia, o które starał się przez dłuższy czas, zaczną w tym właśnie miesiącu, się realizować. Wodnik bardzo dużo czasu poświęci pracy, karierze, ale wszystko to mu się opłaci i będzie miał dzięki temu nie tylko pieniądze, ale też bardzo dużo satysfakcji i przyjemności

Zdrowie:

Listopad będzie czasem, kiedy Wodnik zupełnie nie będzie miał czasu na dbanie o swoje zdrowie, a to duży błąd, ponieważ w tym miesiącu będzie potrzebował specjalistycznych badań i nie powinien tego odkładać na później. Wczesna diagnostyka może zapobiec poważnym problemom w przyszłości.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy