Reklama

Reklama

Wodnik 2022-07

Dla zodiakalnego Wodnika lipiec będzie bardzo energetycznym miesiącem. Wodnik w tym miesiącu nie będzie na nic czekał, on sobie wszystko weźmie sam. Będzie miał siłę, determinację, upór i chęci. To będzie dla niego czas, w którym będzie mógł bardzo dużo osiągnąć.

Uczucia:

Choć Wodnik zazwyczaj czeka na to, co przyniesie mu los, w tym miesiącu weźmie stery w swoje ręce, czym bardzo zaskoczy swojego partnera, a nawet mu zaimponuje. Będzie planował, organizował, wychodził z inicjatywą. Dzięki temu, w jego związku zapłonie ogień. Ogarnie ich namiętność i poczują się blisko, jak jeszcze nigdy. To będzie dla nich bardzo dobry czas, a jeśli uda im się wyjechać, choć na krótki urlop, Wodnik okaże się duszą towarzystwa.

Reklama

Samotne Wodniki jak najbardziej mają szansę na poznanie nowej osoby, Mars obdarzy ich siłą i przebojowością, a Wenus uczuciowością, co sprawi, że zodiakalne Wodniki będą mogły przebierać w adoratorach.

Kariera i finanse:

W pracy Słońce sprawi, że Wodnik zacznie być dostrzegany przez innych, ale z tej bardzo pozytywnej strony. Kiedy inni będą odpoczywać, włączać wsteczny bieg, Wodnik przyspieszy, zrobi dużo więcej niż musi, ale dzięki temu, pójdzie prostą drogą po awans i podwyżkę. Nikt i nic w tym miesiącu nie stanie mu na drodze, a wszelkie przeciwności będą tylko drobnymi wyzwaniami. W tak dobrej kondycji Wodnik nie był już dawno, dlatego powinien to dobrze wykorzystać, tym bardziej, że czasu na pracę nie będzie miał zbyt wiele.

Finansowo będzie bardzo dobrze, na tyle, że Wodnik będzie mógł pozwolić sobie na większość rzeczy, po które będzie chciał sięgnąć.

Zdrowie:

Zdrowie i samopoczucie będą u Wodnika bardzo dobre. Na pewno powinien on uważać na urazy i kontuzje, ze względu na bardzo odważne zachowania i brak ograniczeń w wolnym czasie.Horoskop przygotowała wróżka Mariwa

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy