Aida Kosojan-Przybysz z ważnym apelem do Polaków. Chodzi o ogień

Aida Kosojan-Przybysz od lat dba o rozwój duchowy Polaków. Jasnowidząca prócz swojej działalności ezoterycznej i przepowiadania przyszłości, niejednokrotnie motywuje swoich odbiorców do działania i rozwoju, dając im wskazówki. Tym razem przestrzegła, by uważać na emocje z jednego powodu.

Aida Kosojan-Przybysz potrafi zaskoczyć swoimi słowami
Aida Kosojan-Przybysz potrafi zaskoczyć swoimi słowamiJan KucharzykEast News

Aida dba o rozwój duchowy Polaków

Choć Aida Kosojan-Przybysz zaczynała z Polsce jako piosenkarka, to prawdziwą popularność zdobyła dzięki swojemu darowi jasnowidzenia.

To właśnie prócz przepowiedni, Aida skupia się w swoich mediach społecznościowych na rozwoju duchowym, dawaniu wsparcia i otuchy swoim fanom, a także na motywowaniu ich do działania.

Tym razem zwróciła się do swoich odbiorców z ważnym apelem i dała im małą wskazówkę dotyczącą przyszłości.

Rok Ognia. Na co zwrócić uwagę?

Wróżka Aida chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przeczuciami i przesłaniami. Tym razem poruszyła temat Roku Ognia
Wróżka Aida chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przeczuciami i przesłaniami. Tym razem poruszyła temat Roku OgniaWojciech OlkuśnikEast News

Niemal zawsze na początku roku Aida dzieli się ze swoimi fanami przeczuciami odnośnie rozpoczynającego się roku, a jej słowa dają początek przemyśleniom, co czeka nas przez kolejne dwanaście miesięcy.

W trakcie roku nadchodzi moment na zweryfikowanie jej początkowych założeń. Najwidoczniej koniec maja 2024 jest idealnym momentem, bo teraz Aida postanowiła napisać o czymś, o czym wspominała już wcześniej.

"Rok Ognia rośnie w siłę. Przed nami tydzień gorących słów, tych parzących i spalających. Pożar zaburza obiektywną ocenę sytuacji na każdym poziomie i niszczy wewnętrzną harmonię" - ostrzegła Aida w najnowszym wpisie.

Dodatkowo dała radę swoim odbiorcom, jak przetrwać te wymagające chwile, które stawia przed nami jej zdaniem Wszechświat.

"Zanim powiesz to co masz do powiedzenia, postaraj się ostudzić emocje. Pośpiech, pochopna ocena sytuacji, działanie w złości czy bólu, mogą doprowadzić do pożaru w relacjach. Ciepły głos, ciepłe słowa to Twoja siła i droga do spokoju. Otocz siebie emocjonalnym ciepłem".

Co jeszcze czeka nas w Roku Ognia? Z pewnością Aida na bieżąco będzie o nowych wyzwaniach informować swoich odbiorców.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas