Reklama

Aida z ważnym przesłaniem dla Polaków. Jasnowidząca zaapelowała do fanów

Aida Kosojan-Przybysz w dzień Wszystkich Świętych postanowiła zwrócić się do swoich fanów i przekazać im ważne słowa. Jasnowidząca zamieściła przejmujące przesłanie. Co 1 listopada przekazała swoim obserwatorom?

Aida zamieściła w mediach społecznościowych nowe przesłanie dla Polaków. W ważnych chwilach i momentach w roku jasnowidząca wspiera fanów swoimi słowami. Nie inaczej było tym razem, bowiem w najnowszym wpisie odniosła się do czasu refleksji i zadumy.

Przeczytaj też: Miła niespodzianka jeszcze w tym tygodniu. Dobra wiadomość dla 3 znaków zodiaku

Reklama

Aida ma nowe przesłanie. Jasnowidząca przemówiła do Polaków

"Morze z falami wyrzuca na brzeg wspomnienia, które nieraz powracają ze sztormem ciężkich przeżyć" - rozpoczęła wpis Aida. Zaznaczyła tym samym, że właśnie dziś szczególnie, we Wszystkich Świętych, wspominamy naszych najbliższych, a te wspomnienia często naznaczone są bólem oraz cierpieniem.

Jednak Aida nie pozostawiła fanów tylko z nostalgicznym i dość smutnym zdaniem.

Tym samym jasnowidząca zwraca naszą uwagę na to, że pomimo smutku oraz cierpienia, z jakim wiąże się utrata najbliższej nam osoby, z czasem, a najważniejsze jest, aby żyć dobrze, myśleć dobrze i kochać życie.

W komentarzach fani podziękowali jej za przekazane słowa. 

Przeczytaj też: Przyciąga pieniądze i chroni dom przed złą energią. Znajdziesz w kuchni

Kim jest Aida Kosojan-Przybysz?

Aida jest jedną z najpopularniejszych jasnowidzących w Polsce. Urodziła się w Gruzji, ale od lat mieszka w Polsce i to tu ułożyła sobie życie. Jest nie tylko wizjonerką, ale zajmuje się także muzyką. Pisze teksty, komponuje i śpiewa. 

Jak kiedyś wyznała, dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci. Odkryła go, gdy była jeszcze małym dzieckiem. Swój dar wykorzystuje, aby być dla innych oparciem oraz pomagać im przezwyciężyć przeciwności losu. Chętnie dzieli się (także w mediach społecznościowych) wskazówkami dotyczącymi życia. Wielu fanów wręcz wyczekuje najnowszych wpisów w jej mediach społecznościowych. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy