Reklama

Cztery znaki zodiaku na czarnej liście astrologów. Uważaj na zagrożenie

Niektóre znaki zodiaku są zawsze miłe, życzliwe i pozytywnie nastawione do świata. Mimo swoich wad nie chciałyby nigdy nikomu zaszkodzić. Inni przedstawiciele zodiaku mają jednak także swoją mroczną stronę – są zazdrośni, impulsywni czy mściwi. Jakie są najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku? Na kogo trzeba uważać? Który znak zodiaku jest najbardziej niebezpieczny i dlaczego? Poznaj prawdę o sobie i innych.

Baran: impulsywny, agresywny i porywczy

Baran to pierwszy znak zodiaku, który przypisany jest osobom urodzonym między 21 marca a 19 kwietnia. Zodiakalne Barany mają mnóstwo zalet, ale mają też swoje wady — egoizm, brak empatii czy skłonność do agresji. 

Większość przedstawicieli tego znaku najpierw coś robi, a dopiero potem zastanawia się nad swoimi czynami. Właśnie dlatego są to osoby niebezpieczne — ewentualną zbrodnię mogą popełnić pod wpływem emocji, gdy niespodziewanie stracą nad sobą panowanie. 

W dodatku znak ten nie ma skłonności do późniejszej refleksji — rzadko czegoś żałuje i nawet do głowy mu nie przyjdzie, że żałować powinien.

Reklama

Byk: złakniony prestiżu i bogactwa

Osoby urodzone między 20 kwietnia a 22 maja to właśnie zodiakalne Byki — materialiści, którzy cenią sobie luksus i wygodę. Wbrew pozorom są w stanie naprawdę dużo zrobić, by zapewnić sobie odpowiedni standard życia. W dodatku są dość podstępni i zawzięci. Potrafią bez mrugnięcia okiem usunąć przeciwników, którzy staną im na drodze. Potem wrócą do rozkoszowania się swoim bogactwem.

Czytaj również: Idealne miejsce do życia dla znaków zodiaku. Tutaj jest twój raj

Rak: chwiejny emocjonalnie i zazdrosny

Rak to czwarty znak zodiaku, który przypisany jest osobom urodzonym od 21 czerwca do 22 lipca. Uchodzi za znak niezwykle wrażliwy, empatyczny i rodzinny. Rzeczywiście, wszystkie Raki są bardzo opiekuńcze i troskliwe, jednak mają też swoją ciemną stronę. To osoby niezwykle zazdrosne, a przy tym dość chwiejne emocjonalnie. Łatwo jest urazić przedstawicieli tego znaku — w dodatku wszystkie urazy chowają głęboko w sercu. Lepiej z nimi nie zadzierać, bo mogą popełnić przestępstwo nawet największego kalibru. Nie jest to nigdy wyrachowana zbrodnia — w grę zawsze wchodzą uczucia.

Skorpion: inteligentny, przebiegły i mściwy

Skorpion to ósmy znak zodiaku, pozostający pod wpływem planety Pluton. Patronuje osobom urodzonym między 23 października a 21 listopada. Podobno to najbardziej niebezpieczny znak zodiaku, wyróżniający się przebiegłością i brakiem litości. Skorpion pamięta wszystkie krzywdy i potrafi zemścić się za nie nawet po wielu latach. Zemstę zaplanuje skrupulatnie, żeby mieć pewność, że wszystko się uda. Jest wspaniałym przyjacielem, ale i groźnym wrogiem. Na zodiakalne Skorpiony trzeba więc uważać.

Czytaj również: Urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą. 3 znaki zodiaku, do których los się uśmiecha

Koziorożec: zamknięty w sobie i ambitny

Koziorożec to dziesiąty znak zodiaku, który patronuje osobom urodzonym między 22 grudnia a 19 stycznia. Koziorożcami opiekuje się ponura planeta Saturn, która z jednej strony czyni z nich prawdziwych tytanów pracy, a z drugiej sprawia, że najważniejsze są dla nich dobra materialne. Dla kariery są w stanie wiele poświęcić, ale i wiele zrobić. Jest to znak zamknięty w sobie, przez co nigdy nie wiadomo, czego się po nim spodziewać. Koziorożec może być bardzo niebezpiecznym przeciwnikiem, a jego błyskotliwy umysł czyni z niego groźnego przestępcę.

Znaki zodiaku, które są synonimem długowieczności. Lista nie jest długa

Ten znak zodiaku przyciąga jak magnes. Satysfakcja w łóżku gwarantowana!

Zobacz też: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | znak zodiaku | trudne znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy