Urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą. 3 znaki zodiaku, do których los się uśmiecha

Szczęśliwe znaki zodiaku
Szczęśliwe znaki zodiaku 123RF/PICSEL

Szczęśliwy znak zodiaku - BYK

Byk to jeden z tych znaków zodiaku, którego pech omija. Niepowodzenia w pracy? Nie u Byka. I chociaż często na początku zawodowej drogi pojawia się stres i pytanie: "czy dam radę?", to na odpowiedź nie trzeba długo czekać. Byk ma ogromne zdolności obserwacji i dostosowania do panującej sytuacji. Podejmuje każde wyzwanie i realizuje je na najwyższym poziomie. Szczęście w miłości? Owszem! Byk kocha mocno, kocha szczerze, kocha do końca. Z wzajemnością. Zodiakalne Byki zazwyczaj wypowiadając się o miłości, mówią o przeznaczeniu, jednym spojrzeniu. Byki mają to coś w sobie - są lubiane, szybko odnajdują się w towarzystwie. Mają silną osobowość i zawsze dopną swego i zrobią to delikatnie, a nie z agresją. Los im sprzyja i nie ma co z tym dyskutować. Nawet jeśli pojawi się problem, to i tak będzie to chwilowe. Ostatecznie wszystko ułoży się na korzyść Byków. To nie Byki tworzą problemy, tylko ludzie dookoła nich.

KOZIOROŻEC na liście szczęśliwych znaków zodiaku

Koziorożec podobnie jak Byk, opiekuńczy, konkretny w działaniach. Ma wyjątkowe zdolności - słucha i jest słuchany. Niektórzy twierdzą, że jak nikt potrafi zrozumieć i wesprzeć. Często stawiany jako autorytet. O szczęściu może mówić głośno, bo jego życie zbudowane jest w większości na szczęśliwych kartach. Oczywiście bywają dni, sytuacje, w których dochodzi do poczucia smutku, bezradności - ale Koziorożec zawsze odbiera to jako naukę i dzięki temu staje się silniejszy i pewniej kroczy przez świat. Szczęściem Koziorożców są udane związki, praca - która może i czasami daje w kość, ale przynosi same korzyści. Daje możliwość rozwoju, nowych znajomości, awansu i uśmiechy, gdy przychodzi przelew na konto. O szczęściu Koziorożec może mówić także w aspekcie przyjaciół. Bo takich, jak ma, mogą pozazdrościć mu pozostałe znaki zodiaku.

Najszczęśliwszy znak zodiaku - LEW

Lew to najszczęśliwszy znak zodiaku
Lew to najszczęśliwszy znak zodiaku 123RF/PICSEL

Lew cieszy się wyjątkowym szczęściem. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W życiu osiągnie wiele, jeśli tylko będzie chciał, a często też nic nie musi robić w tym kierunku, bo to okoliczności wynoszą go na szczyt. Szczęście sprzyja Lwom właściwie w każdej dziedzinie życia. Osoby spod tego znaku mają ogromne szanse spełnić się zawodowo, ale najprawdopodobniej również ich życie rodzinne i miłosne będą układały się bardzo dobrze. Siła Lwa, a także jego sukcesy życiowe sprawiają, że cieszy się on szacunkiem w swoim otoczeniu. Obdarzony wyjątkowym szczęściem Lew musi jednak uważać, by nie popaść w pychę i zarozumiałość. Rozwijanie w sobie negatywnych cech osłabi nawet najsilniejsze pozytywne oddziaływanie gwiazd.

Sprawdź też: Horoskop na luty 2023 r.

***

Horoskop, tarot, numerologia, znaki zodiaku - wszystko o tym, co przyniesie los. Na www.kobieta.interia.pl znajdziesz wróżby, przepowiednie, wizje i horoskopy dzienny, miesięczny, roczny.  

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 44: Magdalena BoczarskaINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas