Reklama

Reklama

Czy ta niedziela będzie spokojna? Sprawdź, co przepowiedziała astrolożka Monika

Co wydarzy się 21 sierpnia? Jak w jeden dzień może zmienić się życie zodiakalnego Byka, Barana czy Panny? Na co powinny uważać Raki i czego unikać Wagi? Sprawdź swój horoskop dzienny na 21 sierpnia 2022 r. od astrolożki Moniki.

  •  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na 21 sierpnia

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - BARAN 

Nadchodzi dzisiaj, Baranie, odpowiednia chwila, by wyjaśnić zaistniałą między tobą a bliską ci osobą sytuację. Postaraj się wytłumaczyć, usprawiedliwić... 

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - BYK

Dzisiaj, Byku, gwiazdy cię ostrzegają: zwróć uwagę na nogi. Jeśli puchną ci w kostkach, idź jutro do lekarza. Nie lekceważ tego rodzaju dolegliwości!

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt, mające stałego partnera, powinny zacząć doceniać jego starania. Bliska ci osoba jest naprawdę warta troski i czułości. 

Reklama

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - RAK

Jeżeli planujesz dzisiaj wziąć udział w wyjazdowej imprezie, pamiętaj, że jutro poniedziałek, normalny dzień pracy; a zajęć w firmie będziesz miał dużo....

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - LEW

Jeśli masz już, Lwie, pewność, że możesz stworzyć interesujący i trwały związek z nowo poznaną osobą z trygonu wody - nie zastanawiaj się zbyt długo.  

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - PANNA

Najbliższy okres może przynieść niebezpieczeństwo nawrotu starych urazów kolana.  Jeżeli dzisiaj, Panno, odczujesz jakieś dolegliwości - to jutro lekarz!

Czytaj równieżKrzysztof Jackowski zapowiada III wojnę światową. "Jest już za późno"

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - WAGA

Dzisiaj, Wago, możesz dojść do ważnych wniosków, zdać sobie sprawę z czegoś, o czym do tej pory nie myślałaś. Być może coś komuś obiecasz albo postanowisz ...

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - SKORPION

Dolegliwości związane z górnymi drogami oddechowymi to częsta przypadłość Skorpiona latem, ale pamiętaj, że pandemia ciągle trwa. Gwiazdy mówią, że warto zrobić test!

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - STRZELEC

Wspólne zamieszkanie z partnerem niesie ze sobą całą masę zmian i nowych zobowiązań. Musisz się zastanowić, czy już jesteś gotowy na tak radykalne zmiany w swoim życiu. 

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - KOZIOROŻEC 

Przeznacz znacznie więcej czasu na wypoczynek. Zwolnienie tempa dobrze ci zrobi. Wprawdzie jest jeszcze weekend, więc cała niedziela wolna, a ty już myślisz o pracy...

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - WODNIK

Wodniki mogą poczuć się dzisiaj mocno zmęczone humorami i ciągłymi zmianami w zachowaniu bliskiej wam osoby, a przez to i nerwową atmosferą w domu. 

Horoskop dzienny na niedzielę, 21 sierpnia 2022 - RYBY

Słuchaj, Rybo, intuicji, a nie otaczających cię osób - szczególnie wtedy, gdy szukasz swojej drugiej połówki. Czasem głos serca może bardzo dużo podpowiedzieć... 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy