Reklama

Reklama

Horoskop na sobotę. Co wydarzy się 8 października? Zdradza wróżka Aira

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Airy. Na co uważać? Co może nas zaskoczyć? Sprawdźcie!

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - BARAN

Dzisiaj zajęć Baranom nie zabraknie, szczególnie zaś tym, które muszą pracować w weekend. Nie martw się - pracujesz zdalnie, co bywa plusem, a dzień minie ci szybko.

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - BYK

Zastanów się, Byku, czy związek z osobą z trygonu powietrza na pewno ci służy... Bywasz zmęczony, chcesz się oderwać, często czujesz się w nim nieswojo.

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - BLIŹNIĘTA

Jeśli wybierasz się, Bliźniaku, na weekend samochodem - bądź dzisiaj bardzo ostrożny, nie śpiesz się. Twoja kondycja psychoruchowa nie będzie najlepsza.

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - RAK

Powstrzymaj się dzisiaj, Raku, z okazywaniem zazdrości! Nie masz żadnych przesłanek do robienia scen, a bliska ci osoba bardzo tego nie lubi, więc uważaj...

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - LEW

Od dawna myślisz o zmianie mieszkania; nie porzucaj zatem tej myśli, ale też nie podejmuj pochopnych decyzji, gdybyś napotkał ciekawe oferty. Przedyskutuj z partnerem.

Reklama

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - PANNA

Zarówno w relacjach towarzyskich, jak i partnerskich nie będzie dzisiaj żadnych zmian. Po prostu dzień jak co dzień; może nie zwyczajna nuda, ale nic się nie wydarzy.

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - WAGA

W sprawach sercowych szykują się spore zmiany. Osoby, mające drugą połówkę, mogą oczekiwać spokoju, single zaś - poznania kogoś nowego w czasie imprezy.

Czytaj również: "Pełnia Księżyca Myśliwych" już za kilka dni! Krwawy Księżyc przyniesie zmiany

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - SKORPION

Jeśli masz kogoś bliskiego, Skorpionie, bratnią duszę, postaraj się dzisiaj bardziej o nią zadbać. Pamiętaj, że samo nic się nie robi..., a każdą relację należy pielęgnować.

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - STRZELEC

Poświęć dzisiaj więcej uwagi rodzinie. Wszyscy jesteście w tygodniu zabiegani, zapracowani, ale weekendy macie wolne; warto je przeznaczyć na rozmowy i bycie ze sobą.

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - KOZIOROŻEC

Koziorożce, które szukają pary, mają szansę znaleźć kogoś nawet dzisiaj. Gwiazdy radzą, by się przyjrzeć komuś z trygonu ognia na wieczornej imprezie. 

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - WODNIK

Dla Wodnika dziś jest wymarzony czas na rozmowy z bliską mu osobą czy na deklaracje - podjęcie decyzji o wspólnym wyjeździe czy w ogóle o wspólnej przyszłości.

Horoskop dzienny na sobotę, 8 października - RYBY

Dzisiaj, Rybo, spiętrzyć się mogą problemy partnerskie. Ale nie martw się, po prostu przedyskutuj z bliską ci osobą zaległe sprawy i powoli wszystko zacznie wracać do normy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop dzienny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy