Reklama

Reklama

Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA [28.11-04.12.2022 r.]

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt przygotowała wróżka Anne. Sprawdź, co się wydarzy w dniach 28 listopada-4 grudnia 2022 r.

Horoskop tygodniowy BLIŹNIĘTA [28.11-04.12.2022 r.]

W tym tygodniu będziesz ze swoim pesymizmem. W pracy postanowisz porozmawiać z szefem o swoich aspiracjach i nie pozwolisz, by ktoś cię stłamsił w działaniach. Zajęte Bliźnięta będą nieco niestabilne w swoich uczuciach, jednak ich reakcje szybko zostaną przewidziane przez partnera, a ten zapobiegnie rozpadowi związku. Wolne zaś dadzą sobie czas do namysłu zanim zaangażują się w nową znajomość. 

Sprawdź: 2023 to będzie ich rok. Trzy znaki zodiaku będą przyciągać do siebie pieniądze

Reklama

Horoskop tygodniowy finansowy dla BLIŹNIĘTA [28.11-04.12.2022 r.]

Aura tego tygodnia przyniesie szczerość intencji wobec innych. W pracy nie będziesz miał nic do ukrycia i jeśli coś będzie leżało ci na sercu to od razu o tym powiesz bez kombinowania. Bliźnięta prowadzące własną działalność gospodarczą porzucą to, co je ogranicza i hamuje rozwój firmy. Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia zainteresują się czymś, co pochłonie ich całkowicie. W sprawach finansowych pogodzisz się ze swoją sytuacją pieniężną i przestaniesz walczyć z wiatrakami. 

Zobacz również: Wielkie zmiany w 2023 roku. Dla czterech znaków zodiaku to będzie kluczowy rok

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop tygodniowy | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy