Reklama

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Wróżka Anne wie, co przyniesie los [27.03-2.04.2023 r.]

Horoskop tygodniowy od 27 marca do 2 kwietnia 2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne. Co los przygotował dla Koziorożców i Baranów? Czy Strzelce w końcu wyjdą na prostą? Sprawdź swój horoskop.

 

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - BARAN

W tym tygodniu we wszystkim dasz sobie radę. W pracy poczynisz takie kroki, które pozwolą ci rozwinąć skrzydła. Zajęte Barany powinny zwrócić większą uwagę na potrzeby partnera i starać się przede wszystkim w obowiązkach domowych współpracować razem z nim. Wolne zaś będą musiały pokonać swoją nieśmiałość, jeśli zależy im na rozwoju pewnej nowej znajomości.

Zobacz też: Horoskop na lato 2023. Problemy jednego znaku zodiaku. Nie będzie łatwo

Reklama

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - BYK

Początek tygodnia zaskoczy cię nieprzewidzianymi wydarzeniami. W pracy nie odkładaj na później tego, co możesz zrobić od razu, bo potem nie będziesz mógł sobie poradzić zaległościami. Zajęte Byki powinny być bardziej czułe wobec partnera i przestać unikać rozmowy z nim. Wolne zaś nie powinny wracać do tego, co minęło, a jeśli już to zrobią, to muszą liczyć się z tym, że pierwsza randka będzie nieudana, bo nie wytrzymają i wygarną dawne żale.

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu wszystko będzie się wiodło wedle ustalonego rytmu. W pracy źle znosić będziesz popędzanie oraz nadzór nad sobą. Zajęte Bliźnięta będą zmienne w swoich nastrojach,  gdzie w sekundę mogą przejść od namiętności do wrogości. Musisz bardziej panować nad sobą, by nie zakończyć związku z byle powodu!. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, komu od pierwszej chwili będą chciały oddać swoje serce. 

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - RAK

Wiosenna aura zapewni ci powodzenie w interesach. W pracy zaległe obowiązki mogą ci pokrzyżować nieco plany, jednak ze wszystkim wyrobisz się na czas. Zajęte Raki odbudują nieco zaniedbaną relacje i ponownie ich związek nabierze rumieńców. Wolne zaś powinny unikać osoby, która i tak nie doceni ich starań. W weekend z niczym się nie śpiesz i nie obiecuj za wiele, bo najwięcej czasu spędzisz w domowym zaciszu.

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - LEW

Aura tego tygodnia przyniesie dobre pomysły. W pracy będziesz chciał się rozwijać i zaskoczony będziesz, jeśli inni nie będą mieli takich samych potrzeb. Zajęte Lwy w obecnym czasie podejmą ważne decyzje, które zaowocują o ich przyszłości. Wolne zaś będą starały się przebywać w otoczeniu ludzi, aby mieć większą szansę na poznanie kogoś, kto je zauroczy. 

Polecamy również: Horoskop na kwiecień 2023. Te trzy znaki zodiaku wkrótce odmienią swój los. Sprawdź, czy jesteś na liście astrologów 

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - PANNA

W tym tygodniu będziesz mniej zestresowany niż w ostatnim czasie. W pracy zaplanuj sobie różne ważne zadania, żeby niczego nie pominąć w natłoku wydarzeń. Zajęte Panny będąc w otoczeniu partnera powinny przestać myśleć o robocie, tylko zadbać o lepszy nastrój. Wolne zaś poznają kogoś, kto na pierwszy rzut oka będzie wydawało się, że ma dobre intencje. W weekend zadzwoń do dawnych znajomych!

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - WAGA

Już od samego poniedziałku będziesz pełen dobrych pomysłów. W pracy postanowisz coś naprawić lub zmienić, co utrudnia szybkie wykonywanie obowiązków. Zajęte Wagi będą starały się spędzić więcej czasu z partnerem, a być może nawet pozwolą sobie na jakieś drobne szaleństwa. Wolne zaś mogą być rozczarowane, bo nie wypalą ich plany randkowe. W weekend sporo będzie się działo!

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - SKORPION

Aura tego tygodnia przyniesie dobry nastrój. W pracy nie bój się tego,  co nowe tylko ryzykuj, a na pewno na tym zyskasz. Zajęte Skropiony powinny skupić się na praktycznym organizowaniu związku, bo ostatnio twoje działania na tym polu bardzo kuleją, a partner ma dosyć pustych obietnic. Wolne zaś będą  czepiać się i kręcić nosem na potencjalnych adoratorów. W weekend poświęć więcej czasu krewnym.

Zobacz też: Kobiece imiona prawdziwych dam - imponują i wzbudzają zazdrość

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - STRZELEC

W tym tygodniu będziesz ciekawy świata. W pracy pojawią się wyjazdy w których chętnie weźmiesz udział, bo dzięki nim oderwiesz się od nudnych obowiązków za biurkiem. Zajęte Strzelce będą starały się rozwiązać problemy przeszłości, które negatywnie wpływają na atmosferę w ich związku. Wolne zaś poznają kogoś, kto pobudzi ich zainteresowanie, lecz nie do końca spełni ich oczekiwania, a im trudno będzie iść na kompromisy.

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - KOZIOROŻEC

Wiosenna aura zmobilizuje cię do działania. W pracy zabierzesz się za ważne projekty, które mogą ci otworzyć drogę na szczyt. Zajęte Koziorożce będą starały się uporządkować niedomówienia w relacji. Pod koniec tygodnia mimo chęć wyjaśnienia pewnych spraw, nie otrzymają odpowiedzi. Wolne zaś za wszelką cenę  będą starały się przekonać nowo poznaną osobę do siebie. W weekend oderwij się od przyziemnych kłopotów! 

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - WODNIK

Początek tygodnia przyniesie kilka nerwowych sytuacji, z których na szczęście wyjdziesz zwycięsko. W pracy przestań się zgadzać na wszystko, bo potem musisz siedzieć po godzinach i nadrabiać zaległości, aby doprowadzić różne projekty do końca. Zajęte Wodniki muszą uważać na swoją wierność, bo mogą wplątać się w tajemniczą znajomość. Wolne zaś powinny unikać randkowania z kimś, kto nie pragnie ich szczęścia.

Horoskop tygodniowy na 27.03-2.04.2023 r. - RYBY

Aura tego tygodnia obudzi w Tobie nostalgiczny nastrój. W pracy będziesz starał się zdobywać cenne zlecenia, jednak uważaj, by nie pokłócić się ze współpracownikiem. Zajęte Ryby pozwolą sobie na więcej czułych słów wobec partnera, bo dojdą do wniosku, że ostatnio w ich związku brakowało romantyczności. Wolne zaś uaktywnią się w poszukiwaniu miłości, jednak unikaj relacji telefonicznych.

Zobacz też: 

To, co widzisz na tym obrazku zdradza, jakim i dlaczego jesteś człowiekiem

Najszczęśliwszy dzień w 2023 roku według znaku zodiaku. Zapamiętaj dzień tygodnia i datę!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop tygodniowy | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama