Reklama

Horoskop tygodniowy LEW [21-27.11.2022 r.]

Horoskop tygodniowy dla Lwa przygotowała wróżka Anne. Co wydarzy się 21-27 listopada 2022 r.? Sprawdź!

Horoskop tygodniowy LEW [21-27.11.2022 r.]

W tym tygodniu zrobisz wszystko, co sobie zaplanujesz. W pracy będziesz gotowy do wykonania tytanicznej roboty, niestety mocno odbije się to na twoim zdrowiu i pod koniec tygodnia trzeba będzie wziąć dzień urlopu. Zajęte Lwy powinny mniej kontrolować partnera i dać mu większą swobodę, bez narzucania własnej woli. Wolne zaś będą chciały odzyskać dawną miłość, jednak unikaj bezpośredniej konfrontacji, ponieważ tym tylko możesz pogorszyć swoją sytuację. 

Sprawdź też: Horoskop finansowy 2023. Trzy znaki zodiaku będą przyciągać do siebie pieniądze

Reklama

Horoskop tygodniowy finansowy LEW [21-27.11.2022 r.]

Już od samego poniedziałku działaj w taki sposób, by się nie rozczarować. W pracy nie wszyscy będą z tobą szczerzy, dlatego przy podejmowaniu ważnych decyzji zaufaj intuicji bądź zapytaj o zdanie kogoś spoza firmy, a nawet jeśli trzeba specjalisty. Lwy prowadzące własną działalność gospodarczą będą pytać samych siebie, jaki kierunek jest dla nich najbardziej korzystny. Pod koniec tygodnia dostaniesz właściwą odpowiedź! Osoby spod tego znaku poszukujące zatrudnienia dzięki wpływowym osobom zyskają możliwość dodatkowego rozwoju.

Twoja kariera mocno na tym skorzysta. W sprawach finansowych nie zaniedbuj stanu swojego konta i staraj się oszczędzać nawet drobne kwoty. 

Polecamy: Horoskop finansowy 2023. Trzy znaki zodiaku będą przyciągać do siebie pieniądze

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop tygodniowy | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama