Reklama

Horoskop tygodniowy na 30.01-5.02.2023 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Co zobaczyła wróżka Anne?

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Anne. Na co możemy liczyć pod koniec stycznia? A co wydarzy się na początku lutego? Sprawdźcie swój horoskop od 30 stycznia do 5 lutego 2023 roku.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała wróżka Anne

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - BARAN

Odwrócony As pik. Aura tego tygodnia przyniesie dobry czas w miłości. Barany będące w stałych relacjach będą zadowolone, bo zacznie się w końcu układać i przestaną się kłócić z byle powodu. Wolne zaś spotkają osobę, do której będą  miały szczególną słabość po latach niewidzenia. W pracy przyda ci się więcej werwy, bo masz sporo zaległości, które trzeba wykonać. 

Reklama

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - BYK


2 karo. W tym w tygodniu znajdziesz się na rozdrożu. W pracy będziesz musiał dokonać wyboru pomiędzy tym, czy chcesz zostać w starej firmie, czy przenieść się do zupełnie nowego działu. Szef da ci krótki czas do namysłu. Zajęte Byki powinny bardziej zawierzyć intuicji i partnerowi. Wolne zaś powinny poradzić się kogoś z rodziny o radę, przed rozpoczęciem znajomości z osobą, do której od pierwszej chwili nie mają zaufania. 

Czytaj również: Te znaki zodiaku w lutym zaleje fala pieniędzy. Czas założyć lokatę!

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - BLIŹNIĘTA

6 pik. W tym tygodniu dobrze określ zakres swoich obowiązków, jeśli nie chcesz wykonywać roboty za kogoś. Zajęte Bliźnięta zaczną cenić spokój i stabilizację, i przestaną wymigiwać się od domowych obowiązków. Wolne zaś będą mniej wymagające wobec potencjalnych adoratorów. W pracy to dobry moment, żeby rozejrzeć się za szkoleniami, które podniosą twoje kwalifikacje bądź otworzą ci drogę do awansu. 

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - RAK

3 kier. W tym tygodniu pozwól sobie na więcej relaksu i zajmij się tym, co sprawia ci przyjemność. W pracy niewiele będzie się działo, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu wolnego. Zajęte Raki powinny unikać marnowania energii na intrygi i zawierzyć partnerowi. Wolne zaś poprzez swoje wahania stracą szansę na ciekawą znajomość. W weekend zajmij się nauką języka. 

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - LEW

2 trefl. Aura tego tygodnia przyniesie dużo obowiązków.  W pracy szef zleci ci wykonanie dodatkowych zadań, które aktualnie nie będą ci na rękę. Zajęte Lwy będą przemęczone sprawami zawodowymi, a tym samym mniej czasu poświęcą na potrzeby partnera. Wolne zaś będą otaczały się adoratorami, ale jakoś nikt szczególnie nie zainteresuje ich bliżej. W weekend spędź więcej czasu na świeżym powietrzu, a mniej przed komputerem. 

Sprawdź: Zbliża się "Śnieżny Księżyc". Nadchodzą dni pełne rozterek i życiowych trudności

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - PANNA


Odwrócona 10 karo. Już od samego poniedziałku będziesz starał się dokonać zmian w swoich przyzwyczajeniach. W pracy spojrzysz na wykonywane stanowisko z innego punktu widzenia i nawet polubisz to, co robisz. Zajęte Panny pozbędą się problemu, który ciążył im przez lata i zaczną z partnerem dogadywać się o wiele lepiej niż wcześniej. Wolne zaś powinny uważać na ponowne wchodzenie w relacje z przeszłości, bo mogą potem znów długo leczyć złamane serce. 

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - WAGA

Odwrócony Walet karo. Aura tego tygodnia rozpieści cię pozytywnymi wibracjami. Wagi będące w stałych relacjach będą zadowolone, bo partner zacznie ich na nowo doceniać i liczyć się z ich zdaniem. Wolne zaś mogą liczyć na zwiększone grono adoratorów. W pracy będzie nieco nerwowo, ale szybko uporasz się z nieprzyjemnymi sytuacjami. W weekend zregeneruj siły w domowym zaciszu. 

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - SKORPION

3 trefl. Zimowa aura przyniesie ożywienie w sprawach towarzyskich. W pracy czekają cię przyjemne spotkania firmowe, na których warto by było zabrać głos i pokazać się z jak najlepszej strony. Zajęte Skorpiony powinny być czujne i obserwować partnera, bo może on niechybnie wplątać się w romans z kimś z pracy. Wolne zaś mają szansę w weekend poznać ciekawą osobę, która pochodzi z zagranicy. 

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - STRZELEC

Dama kier. Zimowa aura zachęci cię do rozwiązywania problemów. W pracy wyjaśnią się pewne sytuacje, które przyczyniły się do twojego niepowodzenia. Zajęte Strzelce powinny podjąć takie działania, które przyniosą partnerowi poczucie bezpieczeństwa. Wolne zaś będą starały się odnowić znajomość z kimś, kto przed laty zajmował dużo miejsca w ich sercu. W weekend zadbaj o poprawę sprawności fizycznej. 

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - KOZIOROŻEC

9 trefl. W tym tygodniu wiele spraw ułoży się po twojej myśli. W pracy poradzisz sobie ze wszystkim, co zostanie ci zlecone i zbierzesz pochwały od szefa. Zajęte Koziorożce powinny poświęcić teraz więcej czasu partnerowi, bo on będzie potrzebował ich uwagi. Wolne zaś będą chciały rozwinąć znajomość z kimś, kto nie będzie zdecydowany, czego tak naprawdę szuka. W weekend spędzisz udany czas z najbliższymi. 

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - WODNIK

7 karo. W tym w tygodniu spadnie na ciebie dużo obowiązków. W pracy zabraknie kilku osób z zespołu i trzeba będzie rozdać ich zadania, bo klienci nie mogą czekać. Zajęte Wodniki powinny nauczyć się relaksować w towarzystwie partnera i przestać czuć się przez niego stłamszonym. Wolne zaś będą starały się poznać bliżej osobę, która już jakiś czas temu wpadła im w oko. W weekend nie zadręczaj się domowymi obowiązkami,  tylko zachęć też innych do pomocy ci. 

Horoskop tygodniowy 30 stycznia-5 lutego 2023 r. - RYBY

Odwrócona 5 pik. Czeka cię udany tydzień. W pracy możesz liczyć na pochwały ze strony szefa, a być może uda ci się nawet wynegocjować jakąś podwyżkę. Zajęte Ryby będą starały się spędzić jak najwięcej wolnych chwil z partnerem. Wolne zaś nie powinny skupiać się na tym, by naprawić związek z przeszłości, bo nie wszystko da się z powrotem posklejać, nawet jeśli się tego bardzo chce. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy