Reklama

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się ważnym przesłaniem. Polacy dziękują jej za te słowa

Każdy z nas potrzebuje czasami usłyszeć dobrą radę. Jednak zdarza się tak, że nie mamy kogo o nią poprosić lub trudno nam to zrobić. Z pomocą przychodzi Aida Kosojan-Przybysz, która regularnie dodaje posty w swoich mediach społecznościowych. Wybraliśmy kilka złotych myśli wizjonerki.

Złote myśli Aidy Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz jest najpopularniejszą w Polsce wizjonerką. Ma ormiańskie korzenie, natomiast urodziła się w Gruzji, skąd w latach 90. przeprowadziła się do naszego kraju. Ma męża i dwie córki, a ostatnio została babcią. Nagrywa również własne piosenki.

Wizjonerka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 48 tysięcy użytkowników, regularnie dzieli się z fanami złotymi myślami. Wybraliśmy kilka uniwersalnych rad Aidy, które cieszyły się największym zainteresowaniem.

Reklama

Aida radzi - pozytywne myślenie każdego dnia

Złote myśli Aidy często są zawarte tylko w kilku słowach. W tym przypadku sprawdza się powiedzenie, że liczy się jakość, a nie ilość. W jednym z postów wizjonerka zachęcała swoich obserwatorów do rozpoczynania każdego dnia od pozytywnego myślenia.

Ostrzeżenie Aidy. Wskazała jedną grupę ludzi

Innym razem wizjonerka przestrzegała fanów przed toksycznymi ludźmi w ich życiu. Pisała, że mogą oni niszczyć nadzieję i szacunek do samego siebie. Aida zwróciła także uwagę na to, jak ważny jest oddech.

Czytaj także: Słowa Aidy rzucają nowe światło na przyszłość. Pod wpisem ogromne poruszenie

Życie w zgodzie z samym sobą

Aida przekazuje również czasami rady w dłuższej formie. Proponowała Polakom, aby zadali sobie kilka pytań o to, jacy są. Wizjonerka zachęcała do odrzucenia oczekiwań innych ludzi, a zamiast tego być po prostu sobą i żyć w zgodzie ze swoim sercem.

Potęga myśli i słów

Wizjonerka pisała także o potędze naszych myśli. Podkreślała, że warto poświęcić czas na refleksję nad kierunkiem, w jakim podążają. Według Aidy należy dobrze życzyć innym i zważać na wypowiadane słowa.

- Jesteś tam, gdzie są Twoje myśli. Zastanów się, dokąd Cię zaprowadziły. To Ty nadajesz kierunek swojemu sercu. Myśl dobrze :) Życz dobrze:) Twórz piękno myślami i wypowiadanymi słowami - radziła fanom w mediach społecznościowych. 

Aida Kosojan-Przybysz: Najważniejsza jest miłość do samego siebie

Niedawno Aida zachęcała fanów, aby poszukać swojej drogi, usłyszeć własny głos i wsłuchać się w rytm serca. Zgodnie z sobą powinniśmy także podejmować decyzje, a najważniejsza według wizjonerki jest miłość do samego siebie.

Fani wdzięczni Aidzie za rady

Obserwatorzy Aidy regularnie dziękują jej za rady, które im przekazuje. Często podkreślają, jak bardzo pomagają one w codziennym życiu. W komentarzach fani wizjonerki przekazują wdzięczność i potwierdzają prawdziwość i mądrość jej słów.

Zobacz również: Wizjonerka Aida podzieliła się nowym przesłaniem. „Na wyciągnięcie ręki”

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy