Karty na 11 kwietnia. Wróżka Diana stawia tarota wszystkim znakom zodiaku

Wróżka Diana

Wróżka Diana

Aktualizacja

Czwartek. Wróżka Diana rozkłada karty Tarota i mówi, jaki dzień czeka wszystkie znaki zodiaku. Zobacz, co może spotkać cię 11 kwietnia 2024 roku.

Tarot na dziś od wróżki Diany. Sprawdź, co cię czeka
Tarot na dziś od wróżki Diany. Sprawdź, co cię czeka123RF/PICSEL

Tarot na 11 kwietnia 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: 2 Mieczy

W kontaktach prywatnych przemyśl, które osoby wywołują w Tobie wewnętrzne napięcie, a które potrafią dać Ci spokój. Pobudzenie, a nawet lekkie podenerwowanie nie zawsze jest złe. Nie powinno się jednak przedłużać. Nie ma też co uporczywie nalegać, żeby ktoś zmienił zdanie. W finansach możesz wiele osiągnąć dzięki determinacji, jednak konieczne będą przykre decyzje. 

Tarot dzienny dla Byka

Karta: 6 Mieczy

W relacjach osobistych odetnij się na jakiś czas od "źródła" stresu lub zmieszania. Jeśli czyjeś towarzystwo nie daje Ci się skupić, wprawia serce w mętlik, to dobrze będzie ograniczyć kontakty, a nawet wyjechać. To jest moment, aby przemyśleć, co musisz zrobić, aby się rozwijać. W finansach możliwa będzie podróż, przeprowadzka, duży wydatek na naprawę.

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta: 5 Denarów

W kontaktach prywatnych uwierz, że inni patrzą na Ciebie z dużo większą wyrozumiałością niż Ty na siebie. Świat nie jest aż tak nieżyczliwy. W Twoim otoczeniu znajdzie się całe mnóstwo osób, które popełniły i popełnią jeszcze wiele błędów. Mają one tego świadomość, niespieszno im więc oceniać innych. W finansach czas wdrożyć oszczędności, ale nie na rzeczach niezbędnych. 

Tarot dzienny dla Raka

Karta: 5 Mieczy

W relacjach prywatnych możesz mieć ciężkie zmagania. Wystrzegaj się ludzi, którzy nie grają czysto. Drobna różnica zdań czy najmniejszy błąd stają się dla nich pretekstem, by mścić się za całą niesprawiedliwość tego świata. Kłócenie się z nimi niczego tu nie da. W finansach przemyśl, czy pewna inwestycja zbytnio Cię nie obciąży.

Tarot dzienny dla Lwa

Karta: 6 Denarów

W życiu prywatnym ktoś może uznać Twoje duchowe przewodnictwo, moralną wyższość. Dawaj dobry przykład, jak należy żyć, a zdołasz zainspirować pewną zbłąkaną duszę. Nawet kiedy ktoś Cię zrani, nie uznawaj, że trzeba oddać wet za wet. W finansach możesz pełnić rolę niewdzięczną, niedocenianą, która jest jednak potrzebna. Sprawdź, czy służysz dobrej sprawie.

Tarot dzienny dla Panny

Karta: 10 Kielichów

W relacjach osobistych pozwól komuś na samodzielność. Nawet jeśli uważasz tę osobę za bardzo kruchą, to przecież musi ona mieć szansę się wzmocnić! Nic nie wzmacnia bardziej niż poczucie, że ktoś kochany w nas wierzy. Pokaż, że potrafisz być takim właśnie ufnym kibicem. W kwestiach biznesowych możliwe będzie założenie biznesu z przyjaciółmi lub najbliższą rodziną. 

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Wagi

Karta: As Kielichów

W kontaktach prywatnych ktoś liczy na Twoją ufność, współpracę nawet w trudnej sytuacji. Miłosierdzie to rzadka postawa. Nic w tym dziwnego, wymaga ona bowiem wielkiej siły. Wyznaczaj rozsądne granice, aby zachować prawdziwą litość dla tych, którzy naprawdę będą jej potrzebowali. W finansach możesz odkupić dokumenty, udziały, firmę lub cenny przedmiot.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta: Słońce

W kontaktach prywatnych trzeba będzie pogodzić jakieś sprzeczności, zrozumieć, że możesz kogoś kochać albo lubić, nawet jeśli nie jest to dobra osoba. Każdy z nas ma zresztą chwile, kiedy jest "zły". Grunt, żeby nie być stale złym dla otoczenia. W finansach możesz odnieść sukces w branży kojarzonej typowo z mężczyznami, np. w sportach walki, wojskowości. 

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta: 2 Buław

W relacjach prywatnych ważne będzie teraz Twoje zaufanie do siebie. Uwierz we własne możliwości, nie zdawaj się na innych. Możesz bez problemu wydeptać sobie wygodną ścieżkę, która powiedzie Cię wprost ku sukcesowi, radości z bliskości. Nie jest natomiast oczywiste, że ktoś zdoła pójść w Twoje ślady. W finansach możesz osiągnąć w jakiejś dziedzinie swój szczytowy poziom.

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: Głupiec

W relacjach prywatnych miej cierpliwość do czyjejś niefrasobliwości, dziwacznych wyborów. Osoba ta dopiero uczy się kochania, życia w grupie, w duecie. Niektórzy bardzo późno zdają sobie sprawę, że ich wolność ma granice, a cały świat nie został stworzony wyłącznie pod ich potrzeby. W finansach możesz mieć do czynienia z kapryśnym kontrahentem lub wspólnikiem.

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: Giermek Denarów

W relacjach prywatnych wykaż się pracowitością i przywiązaniem do drobiazgów. Ktoś oczekuje od Ciebie praktycznego zmysłu. Nie wszystko musi od razu Ci się udawać, ale ważne będą dobre chęci, nieustanne doskonalenie się. Możesz także wziąć udział w jakimś kursie dla par. W finansach dobrze będzie podszkolić pewne specyficzne umiejętności.

Tarot na dziś dla Ryb

Karta: 2 Mieczy

W relacjach prywatnych nie nalegaj na podjęcie szybkiej decyzji i nie zmuszaj się do dokonania wyboru. Czasem lepiej przeczekać trudną sytuację, zobaczyć, co przyniesie los. Nie powinno się to jednak przedłużać. Wytrzymywać należy krótkoterminowo i w tym czasie już planować zmianę. W finansach możesz spotkać się teraz z odmową. 

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas