Karty na 21 lutego. Wróżka Diana stawia Tarota wszystkim znakom zodiaku

Środa. Luty zbliża się ku końcowi i co dzień zmusza nas do refleksji. Wielu z nas czeka na ten dzień. A jaki będzie? Co może się wydarzyć? Sprawdź, co mówią postawione przez tarocistkę Dianę karty Tarota. Horoskop tarotowy dla wszystkich znaków zodiaku na 21 lutego 2024 r.

Tarot na dziś od wróżki Diany. Sprawdź, co cię czeka 21 lutego
Tarot na dziś od wróżki Diany. Sprawdź, co cię czeka 21 lutego123RF/PICSEL

Tarot na 21 lutego 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: Głupiec

 W relacjach prywatnych ciesz się teraz tym, co masz i nie oczekuj niczego więcej. Nie ma sensu wnikać, co druga strona miała na myśli, jakie są jej uczucia. Ona sama tego nie wie! Osoba, na której może Ci zależeć, płynie z prądem i reaguje instynktownie na oznaki sympatii. W finansach nie pokazuj nieostrożnie zawartości portfela, nie mów publicznie o swoich zasobach.

Tarot dzienny dla Byka

Karta:  As Kielichów

W relacjach prywatnych widać miłość, która rozświetla mrok niepewności i pozwala wybaczać słabość. Uczucia drugiej strony są czyste. Dla niektórych osób sam stan zakochania bywa ważniejszy niż dążenie do prawdziwego związku. Z pewnością i Ty zaczniesz czerpać z tego uczucia natchnienie. W finansach możesz zacząć zarabiać na życiowej pasji. 

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta:  9 Denarów

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że nie poprzestaniesz na tym, co masz, że zechcesz angażować się mocniej i realizować coraz śmielsze plany na wspólną przyszłość. Wygoda może walczyć teraz z ambicjami. Dla osób ważnych dla Ciebie istotna może okazać się prezencja oraz znaczenie w wielkim świecie. W finansach możesz wiele zyskać dzięki świetnym manierom.

Tarot dzienny dla Raka

Karta:  3 Kielichów

W relacjach osobistych ktoś liczy, że z Waszego zaangażowania narodzi się radość, dobry sygnał na przyszłość. Istotne okażą się także Twoje kontakty z rodzicami, ewentualnie teściami. To, jak nas wychowano, może się przełożyć jeszcze na kolejne pokolenia. W finansach możesz mieć swój udział w sukcesach rodzinnej firmy, założyć biznes nastawiony na dzieci. 

Tarot dzienny dla Lwa

Karta: 5 Mieczy

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że dostrzeżesz jego złość, zrozumiesz rozczarowanie. Gniew dodaje siły i może stać się początkiem przełomu. Uważaj natomiast, by nie szła za nim nadmierna brutalność. Nie warto palić za sobą mostów. Zbierz, co musisz, aby służyło Ci w nadarzającej się okazji. W finansach ktoś może mieć poczucie krzywdy, czuć się pominięty.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Panny

Karta: 7 Mieczy

W relacjach prywatnych ktoś będzie wymagał od Ciebie skrytości i dyskrecji. Osoba ta chce załatwiać Wasze sprawy po cichu. Nie pragnie uczestnictwa osób trzecich, a przynajmniej... nie chce nic o nich wiedzieć! Jeśli potrzebujesz większej swobody w związku, musisz zachować grę pozorów. W finansach nie zdradzaj swoich planów, nie rób żadnych publicznych ogłoszeń. 

Tarot dzienny dla Wagi

Karta:  As Buław

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że nie dasz się porwać mrocznym emocjom i z ogólnego zamętu wydobędziesz dla siebie to, co pozytywnie nakręca i pomaga wzrastać. Możesz mieć teraz bardzo duże powodzenie. Korzystaj z niego mądrze, ale i nie przepraszaj za to, że masz uczucia i potrzeby. W finansach możesz rozpocząć kilka nowych projektów i patrzeć, co się uda.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta: 2 Denarów

W relacjach prywatnych ktoś oczekuje od Ciebie minimalnego zaangażowania, dobrego humoru na randkach i optymizmu bez specjalnego przejmowania się. Tamta osoba nie chce czynić żadnych planów na przyszłość. Być może jeszcze jest na to za wcześnie, a może taka jest jej natura. W finansach możesz rozwijać się w dwóch różnych kierunkach i warto to pielęgnować.

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta: 8 Buław

W relacjach prywatnych sprawy mogą toczyć się teraz bardzo szybko. Zauroczenie spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba. W stałym związku może zdarzyć się coś, co przyspieszy Wasze zbliżenie się do siebie. Jeśli nie lubisz nagłych zwrotów akcji, to ten moment będzie dla Ciebie dość stresujący. W finansach trzymaj rękę na pulsie i szybko odpowiadaj na wiadomości. 

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: Siła

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że zachowasz się delikatnie. Nie odpowiadaj gniewem na gniew. Takt i dyskrecja mogą zszokować teraz mocniej niż pokaz brutalności. Jeśli musisz dominować w związku, rób to tak, aby druga strona się nie zorientowała. W finansach przeciwności trzeba będzie tamować, a nie aktywnie zwalczać. Na to drugie nie masz jeszcze dość siły.

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: Wieża Boga

W relacjach prywatnych ktoś liczy, że w porę dostrzeżesz niebezpieczeństwo. Nic nie jest zbyt solidne i pewne, aby nie mogło upaść. Relację trzeba cały czas pielęgnować, doglądać uczuć i sentymentów. Nagłe zdarzenie może podziałać na Ciebie wyzwalająco. W finansach niespodziewana sytuacja wywróci cały porządek, zmieni układ sił w Twoim otoczeniu.

Tarot na dziś dla Ryb

Karta:  Koło Fortuny

W życiu osobistym warto pojąć tę prawdę: na szczycie wieje zawsze najmocniej. Jest tam też najmniej miejsca, więc z braku towarzystwa często doskwiera samotność. Jeśli chcesz kogoś do siebie zachęcić, musisz nieco opuścić gardę, stonować swoją nieprzystępność. W finansach nic nie będzie trwało teraz wiecznie - ani dobra passa, ani pech. Szykuj się do zmiany.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas