Karty na 30 marca. Wróżka Diana stawia tarota wszystkim znakom zodiaku

Co przyniesie ta sobota? Sprawdź, co mówią postawione przez tarocistkę Dianę karty Tarota. Horoskop tarotowy dla wszystkich znaków zodiaku na 30 marca 2024 r.

Tarot na dziś od wróżki Diany. Sprawdź, co cię czeka
Tarot na dziś od wróżki Diany. Sprawdź, co cię czeka123RF/PICSEL

Tarot na 30 marca 2024 r. dla wszystkich znaków zodiaku od wróżki Diany

Tarot dzienny dla Barana

Karta: 3 Buław

W życiu osobistym możesz nawiązać nowe kontakty. Wyjdź z wąskiego grona znajomych, nie zamykaj się w zaścianku. Na poglądach Twoich bliskich świat się nie kończy. Masz prawo zdobywać nowe doświadczenia, lgnąć do ludzi o szerokich horyzontach intelektualnych. W finansach możesz odbyć udaną podróż za granicę lub nauczyć się czegoś zupełnie nowego.

Tarot dzienny dla Byka

Karta: Kapłanka

W relacjach prywatnych przemyśl, jaki jest Twój stosunek do siostry, kuzynki albo też do kobiet niezamężnych, odrzucających rodzinę i związki. Czy Cię one przerażają? Wzbudzają litość? Nie chcesz skończyć tak jak one? A może złościsz się na ich domniemany "egoizm"? W finansach wiedza jest bardzo ważna, ale dopiero doświadczenie wyrabia dobrą intuicję.

Tarot dzienny dla Bliźniąt

Karta: As Mieczy

 W relacjach osobistych trzeba podjąć sprawiedliwą decyzję. Gorzkie lekarstwo ma przywracać zdrowie, a ból może doprowadzić do czegoś lepszego. Nie wahaj się przyjąć trudnej prawdy z czyichś ust. Szczera rozmowa okaże się koniecznością. Niech nikt nie boi się mówić z Tobą otwarcie. W finansach nie wszyscy muszą Cię lubić, ale staraj się o ich szacunek.

Tarot dzienny dla Raka

Karta: Księżyc

W nocy wszystkie koty są czarne. Gdy sytuacja osobista jest niejasna, wystrzegaj się ostrych podziałów na przyjaciół i wrogów. Ktoś, kto wygląda na agresywnego, może być zdesperowaną i zrozpaczoną ofiarą przebiegłej intrygi. Z kolei osoba pozornie słaba i bierna steruje wszystkimi z pomocą litości i poczucia winy. W finansach uważaj na fałszywe informacje.

Tarot dzienny dla Lwa

Karta: 7 Mieczy

W życiu osobistym zaakceptuj fakt, że nie wszyscy będą zawsze wobec Ciebie szczerzy. Może coś knują, a może po prostu bardzo się wstydzą. Może pewna osoba sama nie potrafi nazwać swoich uczuć. Jeśli to Ty masz z tym problem, daj sobie czas do spokojnego namysłu. Nie musisz nic wyjaśniać ani się konfrontować. W finansach nie bierzesz pod uwagę pewnych ukrytych kwestii.

Tarot dzienny dla Panny

Karta: 3 Mieczy

W życiu osobistym może trapić Cię ból niezrozumienia i odrzucenia. Gdy ktoś zachowuje się nie po naszej myśli, łatwo uznać to za zdradę. Czy jednak faktycznie tamto działanie było wymierzone przeciwko Tobie? Może nie uwzględniło po prostu Twojego dobra? I może to jest największy problem? W finansach na jakiś Twój pomysł muszą zgodzić się jeszcze dwie osoby.

Wszystko o znakach zodiaku
Wszystko o znakach zodiaku123RF/PICSEL

Tarot dzienny dla Wagi

Karta:  Król Buław

W życiu prywatnym możesz mieć do czynienia z osobą o szlachetnych intencjach. Jej wadą jest niestety porywczość i przesadna wrażliwość na punkcie swojego honoru. Jeśli i Ty masz te przywary, staraj się je utemperować. Możesz niechcący onieśmielić potencjalnych kandydatów do partnerstwa. W finansach zasygnalizuj gotowość do działania, pilnuj, by sprawy się toczyły.

Tarot dzienny dla Skorpiona

Karta: Śmierć

W życiu osobistym trzeba będzie coś teraz poświęcić, aby móc ruszyć do przodu, cieszyć się niezależnością. Możliwe, że ktoś Tobie bliski zmieni się radykalnie. Także Ty odkryjesz, że Twoja cierpliwość w pewnych kwestiach się wyczerpała, a czas na zmiany minął. Trzeba będzie wyciągnąć konsekwencje. W finansach możesz celować w bardzo młodej dziedzinie.

Tarot dzienny dla Strzelca

Karta: 2 Kielichów

W kontaktach prywatnych możliwe będzie spotkanie pełne uśmiechu, przebiegające generalnie w miłej atmosferze. Nie warto sobie jednak przedwcześnie zbyt wiele obiecywać. Druga strona jest wyraźnie zainteresowana. Ma ona jednak swoje ograniczenia, plany, którym musi dać pierwszeństwo. W finansach możliwa będzie współpraca z osobą bardzo twórczą.

Tarot dzienny dla Koziorożca

Karta: Mag

W życiu osobistym możesz trafić teraz na jedynaka, jedynaczkę lub osobę nietypową neurologiczną. Człowiek ten będzie odznaczał się błyskotliwością, ale i nieporadnością towarzyską. Jeśli zachowasz wobec niego cierpliwość, Wasze rozmowy mogą stać się niezwykle intrygujące. W finansach istotne okaże się racjonalne podejście, zobaczenie problemu takim, jaki jest.

Tarot dzienny dla Wodnika

Karta: 10 Mieczy

W życiu osobistym wystrzegaj się teraz desperatów. Nie masz obowiązku ratować niczyjej egzystencji. Dorośli, rozumni ludzie odpowiadają w pełni za siebie. Dbaj o tych, którzy muszą na Tobie polegać, bezwzględnie wybieraj pomiędzy potrzebującymi. Nie masz i nie musisz mieć energii dla wszystkich. W finansach uważaj na inwestycję lub zakup, które mogłyby Cię przytłoczyć.

Tarot na dziś dla Ryb

Karta: 5 Buław

W relacjach prywatnych możesz mieć do czynienia z kimś, kogo żywiołem jest konflikt, wyzwania. Człowiek ten ma dość zadziorny styl flirtowania. Bywa złośliwy i testuje cierpliwość rozmówcy. Jeśli chcesz utrzymać kontakty, nie przejmuj się, nie obruszaj i naucz się dowcipnie odpowiadać. W finansach możesz wejść w środowisko, gdzie panuje ostra rywalizacja.

Znaki Zodiaku. Sekrety perfekcyjnego partneraInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas