Masz te cyfry w dacie urodzenia? W 2024 roku przyciągną one bogactwo

W numerologii wszystko opiera się na liczbach, a te mają mają poszczególne wibracje kształtujące naszą rzeczywistość. Oddziałują one na wiele stref naszego życia, także na finansową. Gdy doskwiera nam brak pieniędzy lub doskonale wiedzie nam się w finansach, warto spojrzeć w datę swojego urodzenia, bo tam może być zapisana odpowiedź na pytanie odnośnie naszego bankowego konta!

Numerologia może wpływać na nasze szczęście w finansach
Numerologia może wpływać na nasze szczęście w finansach 123RF/PICSEL

Wibracje liczb a szczęście w finansach

Numerologia w liczbach ma odpowiedź na wiele zagadnień odnośnie naszego życia, także jeżeli chodzi o finanse. Wibracja danego dnia miesiąca, samego miesiąca, czy roku mogą wpływać pozytywnie lub negatywnie na gromadzenie przez nas majątku.

Znając charakterystykę danych liczb, łatwo możemy sprawdzić, czy ich wibracje, które nas otaczają, sprzyjają sprawom finansowym. Obecnie w roku 2024 wszyscy przebywamy pod wibracją liczby 8, bo jest to ogólna wibracja roku - 2+0+2+4 = 8.

Ta liczba wyjątkowo sprzyja pieniądzom i wspiera ich ruch w naszym życiu. To moment, w którym możemy znaleźć dobrą chwilę na inwestowanie lub gromadzenie oszczędności, a Wszechświat będzie sprzyjał nam w decyzjach finansowych zdaniem numerologów.

To jednak tyczy się wibracji ogólnej danego roku. Są jednak wśród nas osoby, które ze względu na cyfry w dacie swojego urodzenia, mają większe szczęście do zarabiania niż inni i to nie tylko w określonym roku, ale zawsze!

Jakie więc cyfry w dacie urodzenia przyciągają pieniądze?

3 i 7 przyciągną bogactwo w łatwy sposób

Data urodzenia w numerologicznym świecie jest niezwykle ważna
Data urodzenia w numerologicznym świecie jest niezwykle ważna 123RF/PICSEL

Jeżeli w naszej dacie urodzenia zobaczymy 3 lub 7, to możemy być pewni według numerologii, że w tym roku pieniądze przyjdą do nas niemal same. Musimy tylko nie przeszkadzać szczęściu w działaniu na naszym koncie bankowym.

Warto w roku 2024 nie zamykać się na nowe propozycje i próbować szczęścia na różnych polach. To właśnie korzystając c ofert losu możemy zebrać pieniężne plony, o jakich do tej pory nawet nie marzyliśmy.

3 i 7 przynoszą szczęście nie tylko w finansach, więc mając te liczby w dacie urodzenia możemy nazwać się "urodzonymi w czepku".

Mając trójkę w swojej dacie przyjścia na świat stajemy się elastyczni i kreatywni, a to niezwykle sprzyja zarabianiu pieniędzy. Zaś siódemka to intuicja. To ona pokieruje naszymi decyzjami finansowymi tak, by tylko na tym zyskać.

Czy Polacy wierzą w horoskopy?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}