Reklama

Najbardziej znienawidzony znak zodiaku? Potrafi być bardzo toksyczny

Poszczególne znaki zodiaku charakteryzują się specyficznymi cechami charakteru. Choć nikt nie jest idealny, to wady niektórych z nich potrafią dać nam mocno w kość i uprzykrzyć życie. Za jeden z najtrudniejszych znaków zodiaku uznaje się Bliźnięta - mogą być naprawdę trudne!

Bliźnięta to jeden z najbardziej skomplikowanych znaków zodiaku - nic dziwnego, skoro żyją w nich dwie, skrajnie różne osoby. Jedna potrafi być wyjątkowo urocza, towarzyska, czuła i otwarta, druga nerwowa, kłamliwa, egocentryczna, impulsywna, a nawet chytra i egoistyczna. Ta mieszanka cech sprawia, że Bliźnięta potrafią być naprawdę trudne! 

Jedną z największych wad Bliźniąt jest brak zrozumienia w stosunku do innych, nawet bliskich osób. Traktują one zresztą większość swoich relacji dość powierzchownie, priorytetem są ich własne potrzeby i pragnienia - jeśli nad sobą nie pracują, mogą stać się książkowymi egoistami. 

Bliźnięta nie znoszą krytyki i łatwo się obrażają, a krytyków potrafią dość szybko wyrzucić ze swojego grona znajomych. Powód? Są po prostu przekonane o własnej nieomylności i ciężko jest im zaakceptować, że może być inaczej. 

Reklama

Sprawdź również swój horoskop dzienny

Bliźnięta potrafią być wyjątkowo toksyczne. Oto ich wady

Bliźnięta są też bardzo wymagające, szczególnie w stosunku do swoich bliskich. Pragną, by byli oni ambitni, wytrwale pracowali, osiągali sukcesy i wciąż wspinali się po zawodowych szczeblach. Sporo wymagają więc zarówno od dzieci jak i współmałżonków, rodzeństwa czy przyjaciół. Są z nich zresztą bardzo dumne, cieszą się z sukcesów i panicznie boją się porażek. Wciąż motywują i zachęcają więc bliskich do rozwoju, co czasem staje się wręcz toksyczne i męczące. 

Ogromną wadą Bliźniąt jest również chęć robienia wielu rzeczy na raz. Bliźnięta są dumne ze swojej wielozadaniowości i uważają ją za coś wspaniałego. Niestety, nie zauważają przy tym, że często spada wtedy jakość ich pracy, poszczególne zadania zabierają więcej czasu, a do ich życia wkrada się chaos. 

Bliźnięta nie potrafią za długo skupić się na jednej rzeczy, przeskakują od jednego zadania do drugiego, często nie kończąc poprzedniego. Praca z nimi jest więc wyjątkowo trudna - to ich podwładni czy współpracownicy muszą kończyć za nie "rozgrzebane" projekty. 

Inne wady Bliźniąt: są chytre, impulsywne, powierzchowne, nerwowe, niezdecydowane, kłamliwe, nieszczere. 

Zobacz również: Wrażliwy pesymista czy przedsiębiorczy romantyk? Zodiakalny Rak to zagadka! 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy