Odżywcza energia w czerwcu. Anioły przyniosą szczęście w czerwcu

Numerologia i Angeologia często dla niektórych osób idzie ze sobą w parze. Wtedy kiedy numerologia według swoich założeń zsyła ludziom dobre wibracje, działa także anielska opieka. Na co możemy liczyć w czerwcu? Okazuje się, że numerologicznie ten miesiąc ma nam wiele do zaoferowania.

Czy numerologiczna wibracja czerwca przyniesie nam rozwiązanie niektórych ważnych dla nas spraw?
Czy numerologiczna wibracja czerwca przyniesie nam rozwiązanie niektórych ważnych dla nas spraw?123RF/PICSEL

Jaka wibracja numerologiczna czeka nas w czerwcu?

Czerwiec w numerologii to miesiąc uniwersalny o wibracji 5. Mówi się, że liczba 5 dominuje w przyrodzie i sztuce, symbolizuje ogień i "stygmaty". Liczba 5 rezonuje z wpływami i atrybutami wolności osobistej, indywidualizmu, braku przywiązania, zmiany, lekcji życiowych wyciągniętych z doświadczenia, wszechstronności. To także wibracja podróży i przygód, współczucia i zrozumienia, a także uwolnienia i poddania się temu, co przyniesie przyszłość.

To właśnie w czerwcu możemy poczuć emanację energii wydarzeń z poprzedniego miesiąca. Zatem wszystko, czego doświadczyliśmy i rozpoczęliśmy w maju, będzie kontynuowane także w czerwcu.

Czerwiec to idealny miesiąc na nawiązywanie kontaktów z innymi, zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. Jeśli jesteś singlem i szukasz kogoś na stałe, możesz spotkać potencjalną miłość.

To także doskonały czas na rozpoczęcie nowej pracy, w której czekają na ciebie nowe wyzwania i nowi koledzy, z którymi przy piątkowej wibracji łatwiej nawiążesz kontakt.

Anielska numerologia na czerwiec. Zapanuje ożywienie w energii
Anielska numerologia na czerwiec. Zapanuje ożywienie w energiiCanva ProINTERIA.PL

Numerologia z domieszką astrologii. Zwróć uwagę na Merkurego

Czerwiec to uniwersalny miesiąc o wibracji 5, rządzony przez Merkurego - planetę symbolizującą komunikację, inteligencję, świadomy umysł, umiejętności praktyczne, biznes, handel, finanse i podróże, co jak widać, pokrywa się z numerologicznym aspektem.

Oznacza to, że przez cały miesiąc możemy wyczuwać energie i doświadczać wydarzeń dotyczących cech behawioralnych tej planety.  Możemy więc powiedzieć, że planeta Merkury będzie miała duży wpływ przez cały czerwiec na nasze życie.

Gdy Merkury zajmie centralne miejsce, czerwiec można określić jako dość pracowity, ale produktywny czas, w którym możemy załatwić wiele rzeczy i wprowadzić ulepszenia w różnych obszarach naszego życia.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas