Reklama

Reklama

Sekshoroskop - sprawdź, jaka tak naprawdę jesteś w łóżku i kto do ciebie pasuje

Prawdopodobnie pytanie o znak zodiaku nie jest pierwszym, jakie powinno paść na początku randki, ale lektura tego zestawienia może to zmienić na zawsze. Astrologia również w kwestiach łóżkowych ma coś do powiedzenia. Każdy znak zodiaku ma swój temperament i swoje ulubione triki. Warto wiedzieć, co nas czeka, prawda? Sprawdźcie!

 

Baran

W astrologii Mars jest planetą pasji i pożądania i ta pasja z pewnością trafia również do sypialni. Osoby urodzone pod znakiem Barana są obdarzone niesamowitą wytrzymałością i rozgrzaną do czerwoności pasją. Wojowniczy Baran jest agresywny i impulsywny. Jego seks jest spontaniczny i namiętny. Baran chce dominować. Bez względu na płeć, lubi przejmować kontrolę. Jedno jest pewne: Baran uwielbia mocne tempo. Nie trzymaj go długo w niepewności.

Najlepiej dopasowane znaki: Waga i Strzelec

Byk

W przeciwieństwie do ognistego Barana, Byk jest cierpliwy i łagodny. Rządzony przez planetę Wenus, boginię miłości i piękna, lubi oddawać się przyjemnościom życia. Nie daj się jednak zwieść jego pogodnemu usposobieniu - Byk jest uparty i niewiarygodnie zdeterminowany, zmysłowy i bezpośredni. Ten znak żywiołu ziemi widzi świat swoimi pięcioma zmysłami i wyraża seksualność poprzez intensywny kontakt fizyczny. Byk zaleje cię namiętnością. 

Reklama

Najlepsze dopasowanie: Rak i Koziorożec

Bliźnięta

Ciekawskie i lubiące zabawę Bliźnięta tęsknią za intelektualnymi rozmowami z dużą dawką stymulacji umysłowej. Szybkie i niespokojne, cały czas o czymś myślą, mają mnóstwo pomysłów i są w ciągłym ruchu. Łatwo się rozpraszają, więc spodziewaj się niespodzianek również w sypialni - będą testować pozycje i zabawy. 

Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Wodnik

Rak

Raki są niezwykle empatyczne. Są z natury otwarte i i kierują się emocjami. Są romantyczne i rozmarzone. Bardzo mocno angażują się w miłość i intymność. W seksie nie szukają więc przypadkowości i szaleństwa. Żeby się otworzyć musi czuć się bezpieczny.

Najlepiej dopasowane znaki: Ryby i Byk

Czytaj też: Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczą zdrady. Same też są wierne!

Lew

Dominujące cechy Lwa to entuzjazm i pasja. Lwy są charyzmatyczne i całymi sobą wypełniają przestrzeń. Gdziekolwiek się pojawią, muszą być w centrum uwagi. Życie Lwa jest sceną, a on gra główną rolę. Oczekuje podziwu również w sypiali i... cóż, bardzo na niego zasługuje. Lew potrzebuje miłości i uwielbia czuć się potrzebny. Seks z Lwem jest jak z filmu - nie ma nudy.

Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Skorpion

Panna

Panna ma sporo przyzwyczajeń i nawyków. Nawet w łóżku wszystko ma przemyślanie, zaplanowane, precyzyjne, niemal wyliczone. Ale spokojnie, potrafi też zaczarować atmosferę. Zrobi też wszystko, żeby się podobać tej drugiej osobie. 

Najlepiej dopasowane znaki: Koziorożec i Skorpion

Waga

Waga jest stworzona do miłości i namiętności. Kocha otaczać się pięknem, szuka równowagi i nieustannie dąży do szeroko rozumianego dobra. Pokochać Wagę - nic prostszego. Schody zaczynają się, gdy to my chcemy, żeby Waga nas pokochała i pożądała. Tutaj potrzeba sprytu. Trik polega na tym, żeby zrobić tak, żeby to Waga myślała, że zdobywa i uwodzi (uwielbia to). Seks jest mniej istotny niż spełnienie w związku. 

Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Byk

Skorpion

Rządzony przez karmicznego Plutona, planetę transformacji i Boga podziemi, Skorpion jest niesamowicie drapieżny. Pod przykrywką tajemniczości i lęku ukrywa surowość. Lubi intrygi. Życie Skorpiona to doświadczenie pt. "wszystko lub nic". I dotyczy to również seksu. Zakochany Skorpion aż kipi pożądaniem i namiętnością, w sypialni jest naprawdę niesamowity. 

Najlepiej dopasowane znaki: Lew i Panna

Zobacz też: Najseksowniejsze znaki zodiaku. Jesteś w tej grupie?

Strzelec

Strzelec jest najodważniejszym znakiem zodiaku. Uwielbia i cały czas tęskni za podróżami i ciągle chce czegoś nowego. Uwiedzenie kogoś takiego to przysłowiowa bułka z masłem. Otwartość Strzelca ułatwia zawieranie nowych znajomości. Nie lubi gierek i intryg. Wszystko ma być jasne jak na dłoni. Strzelec kocha spontaniczny seks, ma mnóstwo fantazji. 

Najlepsze seksualne dopasowanie: Baran i Bliźnięta

Koziorożec

Mądry i zdeterminowany - taki jest Koziorożec. Każdy wybór życiowy to dla niego inwestycja w przyszłość. Nie jest to typ podrywacza, żeby zdecydować się na seks, najpierw musi poznać potencjalnego kochanka i nawiązać jakąś relację. Koziorożce to osoby ostrożne i powściągliwe, tradycyjne i konserwatywne. Możesz spodziewać się, że w sypialni słucha Mozarta i pije drogie francuskie wino. Niezwykle istotna ciekawostka: jest bardzo wytrzymały. 

Najlepiej dopasowane znaki: Panna i Skorpion

Wodnik

Wodnik jest geniuszem - wizjonerem i intelektualistą. Potrzebuje rozmów, inspirującego człowieka, dopiero wtedy otwiera się na intymność. A kiedy już nawiąże relację, okazuje się być niesamowitym kochankiem. Kocha eksperymenty i kiedy coś się dzieje. Im bardziej niekonwencjonalnie, tym lepiej. 

Najlepsze seksualne dopasowanie: Skorpion i Bliźnięta

Ryby

Ryby są jak z innego świata, niesamowicie uduchowione, tajemnicze. Jest im najlepiej, kiedy mogą leczyć cudze emocje. Gdy się zakochują są romantyczne i uwodzicielskie. Ponad swoimi stawiają potrzeby partnera. W sypialni kipią erotyką, hipnotyzują, seks jest jak sen. Zresztą taki poranny, jeszcze lekko na granicy snu, seks lubią najbardziej

Najlepiej dopasowane znaki: Rak i Skorpion

Czytaj też: 

Najmądrzejsze znaki zodiaku. Lista nie jest długa

Najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Sprawdź, czy jesteś na tej liście

Najlepsze żony wg znaku zodiaku - ranking

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop | seks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy