Reklama

Reklama

Styczeń: nowy dom. Kwiecień: biegunka. Sprawdź, co cię czeka w 2023

Można nie wierzyć, można się śmiać, można powątpiewać. Prawda jest jednak taka, że niemal każdy z nas u progu nowego roku, z mniejszą lub większa powagą, zerka na horoskop, próbując dowiedzieć się, co czeka go w nadchodzących 12 miesiącach. My w czeluściach internetu znaleźliśmy dla was dość niecodzienną prognozę.

 Mijający rok nie był dla nas łaskawy. Wybuch wojny za wschodnią granicą, inflacja, podwyżka cen energii, to tylko kilka czynników które sprawiły, że z niecierpliwością wyglądamy tegorocznego sylwestra. Z mieszanką naiwności i nadziei powtarzamy sobie: "niech ten rok się już skończy" oraz "następny musi być lepszy".

Zobacz również: Wizjonerka Aida zaapelowała do Polaków. Wyjaśnia, jaki będzie 2023 rok

Czy będzie? Tego nie wie nikt. Niewiedza nie przeszkadza jednak ludzkości w snuciu rozmaitych prognoz na temat przyszłości. Robią to analitycy rynków, politolodzy, eksperci od wojskowości i socjolodzy. Robią to też astrolodzy i ci, którzy przypisują sobie talent jasnowidzenia.

Reklama

Sprawdź, co cię czeka w 2023 roku

Rozmaite, oparte na ruchu gwiazd, planet i rozkładach kart przewidywania, przybierają różne, mniej i bardziej klasyczne formy. Oprócz standardowych horoskopów, opartych na 12 znakach zodiaku, są też horoskopy drzewne, kwiatowe, odwołujące się do symboliki zwierząt i kamieni. W internecie bez trudu można znaleźć też astrozabawy. Jedną - naszym zdaniem wyjątkowo żartobliwą - chcieliśmy się z wami podzielić.

Zobacz również: Chiński nowy rok 2023. Co przyniesie rok królika?

Na krążącej w internecie grafice widnieje lista 12 miesięcy. Wystarczy znaleźć swój miesiąc urodzenia, by dowiedzieć się, co szykuje dla nas 2023 rok. Jednak ostrzegamy: to zabawa dla tych, którzy mają do siebie odrobinę dystansu.

Tak więc:

Styczeń - Nowy dom

Luty - Instagramowi followersi

Marzec - Dziecko

Kwiecień - Biegunka

Maj - Wygrana na loterii

Czerwiec - Nowy partner

Lipiec  - Zaręczyny

Sierpień - Nieograniczone nuggetsy

Wrzesień - Interwencja

Październik - Awans

Listopad - Szczeniak

Grudzień - Operacja plastyczna

Zobacz również: Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy