Reklama

Te 3 znaki zodiaku będą bajecznie bogate. W sierpniu pieniądze same do nich spłyną

Zdaniem astrologów niektóre osoby w sierpniu będą mogły liczyć na solidny zastrzyk gotówki. Wkrótce nocne niebo rozświetli Pełnia Księżyca Jesiotrów, a wraz z nią rozpocznie się okres obfitości. Jednym przedstawicielom gwiezdnej dwunastki powodzić się będzie w życiu prywatnym, a innym w zawodowym. Które trzy znaki zodiaku mają największe szanse, aby wzbogacić się w najbliższych tygodniach?

Zbliża się wyjątkowy czas w kalendarzu astrologicznym. 1 sierpnia czeka nas Pełnia Księżyca Jesiotrów, która wydobędzie z nas maksimum potencjału. Nasz naturalny satelita znajdzie się pod znakiem Wodnika, a to idealny czas na pokazanie mocnych stron i realizację marzeń, po które dotąd obawialiśmy się wyciągnąć rękę. 

  • Gdy w związku z Superksiężycem Luna zbliży się do Ziemi, wszechświat obdarzy nas swoją obfitością. 
  • Pod względem finansowym będzie to korzystny czas szczególnie dla trzech znaków zodiaku. 
  • Które znaki zodiaku będą bogate sierpniu? Te osoby może niedługo czekać niespodziewany zastrzyk gotówki. 

Reklama

Rak (21 czerwiec - 22 lipiec). Jest o włos od podwyżki i awansu. Może liczyć także na romans

Zodiakalne Raki ostatnio sporo się napracowały. Jeżeli utrzymają swój zapał, ich wysiłki powinny zostać docenione. Jeżeli przełożony sam nie zaoferuje im awansu lub podwyżki, powinny teraz odważyć się o nie poprosić. Energia Luny w znaku Wodnika doda Rakom charyzmy i pewności siebie, więc szefowi trudno będzie im odmówić. 

Poza sukcesem zawodowym Raki w sierpniu mogą liczyć również na powodzenie w życiu prywatnym. Gdy 22 lipca Pluton znajdzie się w opozycji do Słońca, osoby samotne będą miały większe szanse zdobyć wymarzoną drugą połówkę. Nietypowy ruch planet doda dynamiki relacjom. Chemia będzie dosłownie wisiała w powietrzu, więc to idealna szansa, aby wreszcie wyjść ze strefy przyjaźni. 

Waga (23 wrzesień - 22 październik). Odkryje w sobie lidera i wpadnie na genialny biznes plan

Osoby spod znaku Wagi nie będą czuć się najlepiej podczas Pełni Księżyca Jesiotrów. Nadmiar obowiązków da im się we znaki, jednak po 16 sierpnia 2023 odzyskają energię wraz z nowiem Księżyca w Lwie. W związku z przypływem kosmicznej władczej energii, niektórzy przedstawiciele tego znaku zodiaku odkryją w sobie liderów, w związku z czym postanowią zmienić swoje życie zawodowe

Wagi będą rzucać pomysłami jak z rękawa, a kreatywność zmobilizuje je do samorozwoju. Możliwe, że postanowią porzucić pracę na etacie, aby zająć się własnym biznesem. Gwiazdy ostrzegają, aby nie podejmowały pochopnych decyzji, jednak los będzie im teraz sprzyjał. Zwłaszcza pod względem inwestowania. 

Skorpion (23 październik - 21 listopad). Otrzyma niespodziewany spadek lub wygra na loterii

Skorpiony pragną kontrolować każdą sferę swojego życia, a jednak Pełnia Księżyca Jesiotrów będzie dla nich niezwykle szalonym okresem. Ich życie zmieni się za sprawą przypadkowego zdarzenia. Możliwe niespodziewane przypływy gotówki - od członków rodziny, z miejsca pracy, gier lub inwestycji. 

Warto przełamać się i ten jeden raz zagrać na loterii. Układ planet sprzyja bowiem w sierpniu Skorpionom tak, jak żadnemu innemu znakowi zodiaku. Gdy pozostali przedstawiciele gwiezdnej dwunastki będą czuć się nieco zagubieni, zodiakalny Skorpion przez okrągły miesiąc pozostanie w najlepszej możliwej formie. 

Czytaj również:

Pieniądze same do nich lgną. Te 3 znaki zodiaku wkrótce będą pławić się w luksusie

Znaki zodiaku, które żyją najdłużej. Te osoby dożyją sędziwego wieku

Oto najgorszy nawyk twojego znaku zodiaku. Nawet nie wiesz, że go masz

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | pieniądze | sierpień | Astrologia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama