Reklama

Te znaki zodiaku muszą teraz uważać na finanse. Mogą sporo stracić

19 czerwca retrogradacja Wenus - jedno z największych kosmicznych wydarzeń tego roku. Astrolodzy przekonują, że gdy planeta znajduje się w ruchu wstecznym, w naszym życiu mogą pojawiać się trudności - zarówno w miłości i związkach jak i życiu zawodowym i finansach. Czerwiec jest już zresztą wyjątkowo trudny dla kilku znaków zodiaku - trzy z nich muszą być przygotowane na finansową katastrofę.

Rak będzie miał "pod górkę"

Czerwiec nie jest łatwym miesiącem dla Raka - finalnie może się nawet okazać, że będzie on najtrudniejszy w całym roku. Kłopoty będą się piętrzyć w każdej dziedzinie - zarówno w pracy, jak i w domu, a nieporozumienia, a nawet konflikty doprowadzą do życia w ciągłym, permanentnym stresie. Pojawi się również niepewność. 

Pieniądze pełnią w życiu Raka ważną rolę - wzmacniają jego pewność siebie, dają stabilizację i spokój. W czerwcu może ich jednak zabraknąć, szczególnie wtedy, gdy Rak zbyt mocno skupi się na życiu prywatnym i braknie mu czasu i energii na "ogarnięcie" spraw zawodowych. Rak musi odpocząć, złapać oddech, przystopować i skupić się na najważniejszych obowiązkach. Wtedy uda mu się wejść w lipiec "na plusie" i wreszcie odnaleźć spokój. 

Waga zostanie z pustym portfelem

Czerwiec będzie dla Wagi miesiącem skrajności. Z jednej strony będzie ona mogła liczyć na miłość i dobrą energię od najbliższych, satysfakcję z pracy i dobre relacje ze współpracownikami. Rozpocznie nawet nowy projekt, który finalnie okaże się strzałem w dziesiątkę, przyniesie jej satysfakcję i radość. W głębi serca Waga poczuje wreszcie spokój i harmonię. 

Reklama

Z drugiej strony Waga będzie musiała zmierzyć się w tym roku z problemami finansowymi. W pewnym momencie może zauważyć, że jej portfel świeci pustkami, a pieniądze na koncie rozpływają się w powietrzu. Waga musi zacząć oszczędzać i rozsądnie gospodarować środkami -  w innym wypadku lipiec może być dla niej jeszcze trudniejszy! 

Wodnik podliczy zyski i straty

Pieniądze są dla Wodnika priorytetem i zazwyczaj umie nimi odpowiednio zarządzać - niestety w czerwcu i jego dotkną problemy finansowe. Czerwiec będzie trudny, bo Wodnik będzie musiał wreszcie rozliczyć poprzednie miesiące - zapłacić zaległe rachunki, oddać potencjalne długi, a to, co zostanie, zebrać na kupce i zacząć wreszcie odkładać. 

Wodnik mocno skupi się w czerwcu na finansach i dobrze! Jeśli rozliczy się z przeszłością i pogodzi się z obecnym stanem swoich pieniędzy, będzie mógł pójść dalej. 

Zobacz również: 

Supermoce znaków zodiaku: Co skrywa Baran, a czym potrafi zaskoczyć Byk?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy