Reklama

Tego dnia poproś anioła o wsparcie. Ta data jest magiczna

25 lipca to data wyjątkowa! Mało kto wie, że możemy wtedy liczyć na specjalne traktowanie i pomoc ze strony niebiańskiego stróża. Wystarczy poprosić go o ochronę i wsparcie, a na pewno poczujemy jego siłę. Ten dzień wybrał on nieprzypadkowo!

Końcówka lipca to dla większości z nas zaledwie połowa wakacji, a jak wakacje, to podróże. Zazwyczaj przebywamy więc w tym miesiącu w trasie, podróżując nie tylko samolotami, ale także własnymi samochodami czy camperami. 

Latem ruch na drogach jest wzmożony, nie brakuje wypadków, kolizji, korków i niedogodności - musimy więc mieć się na baczności, podróżować ostrożnie i przestrzegać przepisów. Choć bezpieczna jazda jest oczywiście podstawą, to nie zaszkodzi również dodatkowo się zabezpieczyć i zaufać niewidzialnym siłom. Ich moc poczujemy najsilniej już we wtorek, 25 lipca!

25 lipca poproś anioła o pomoc. Jego moc jest tego dnia wyjątkowa

25 lipca swoje święto obchodzi Krzysztof. Św. Krzysztof jest patronem kierowców, ale również kolejarzy, żeglarzy czy poszukiwaczy skarbów. Tego dnia możemy więc wyjątkowo liczyć na jego wstawiennictwo, ochronę i wsparcie. 

Reklama

Osoby wierzące mogą zwrócić się do św. Krzysztofa słowami prostej modlitwy:

Jak się okazuje, ochroniarzem i stróżem kierowców i podróżników jest nie tylko św. Krzysztof, ale także anioł Sariel. Sariel opiekuje się zodiakalnym znakiem Barana, ale jest także aniołem, który objaśnia bieg Księżyca, co swojego czasu uważane było za "wiedzę zakazaną". Sariel wspiera ludzi, którzy udają się na wycieczki i podróżują w odległe miejsca, ale tego jednego dnia, 25 lipca pomaga nam wszystkim, bezwarunkowo. Dlaczego?

Sariel pokazuje swoją wyjątkową moc właśnie w dzień św. Krzysztofa, patrona kierowców. Tego dnia anioł strzeże już nie tylko podróżników, ale także wszystkich uczestników ruchu drogowego. Można więc powiedzieć, że pomoże każdemu kto tylko zgłosi się do niego po wsparcie. Co warto więc zrobić tego dnia?

25 lipca powinniśmy wykazać się szczerymi intencjami i ufnie poprosić Sariela o ochronę. Na pewno nam jej nie odmówi. 

Zobacz również: 

Od lat pracuje jako medium. Jej słowa zaskakują 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | anioły | Anioł stróż
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy