Reklama

Reklama

To będzie trudny tydzień. Wróżka Anne: "Będziesz mierzyć się z negatywnymi emocjami"

Wróżka Anne zdradza, co czeka nas w najbliższych dniach. Już od poniedziałku zodiakalny Baran będzie musiał zmierzyć się z negatywnymi emocjami, dla Ryb też nie będzie to dobry czas. A co z pozostałymi znakami zodiaku? Sprawdź swój horoskop tygodniowy na 30.05-5.06.2022 r.

  • Horoskop tygodniowy - dla kilku znaków to nie będzie dobry czas. Ale są też i takie, które odniosą sukcesy i będą cieszyć się cudownymi chwilami. 
  • Sprawdź, co przepowiedziała wróżka Anne. 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - BARAN 

Już od samego poniedziałku będziesz mierzył się z negatywnymi emocjami.  Praca nie będzie przynosiła wystarczającej satysfakcji i pora na modyfikacje. Zajęte Barany będą toczyć zacięte spory z rodziną, która uniemożliwia im rozwój kariery. Wolne zaś powinny być mniej wybredne w miłości i wybierać kogoś, kto do nich pasuje społecznie, a nie kogo sobie wymarzyły. W weekend zainteresuje cię hobby, które wymagać będzie sporych nakładów finansowych. 

Reklama

Sprawdź również: Horoskop dzienny 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - BYK

W tym tygodniu będziesz realizował się na wszystkich płaszczyznach, zdobywając to, na czym ci zależy. W pracy masz teraz dobry czas, by zbudować solidne podstawy swojej przyszłości. Zajęte Byki cieszyć się będą życiem we dwoje, jednak kłopoty z pociechami mogą skutecznie popsuć tę sielankę. Wolne zaś powinny nie zniechęcać się w poszukiwaniach wymarzonego partnera. 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu uwierzysz w swoje siły. W pracy już nic nie sparaliżuje cię przed przeszkodami, tylko aktywnie zawalczysz o siebie. Zajęte Bliźnięta mogą spodziewać się kilku awantur z powodu spóźnień. To znak, że trzeba popracować nad zaufaniem, skoro partner z góry posądza cię o złe intencje. Wolne zaś będą miały trudność z odpowiednim dialogiem z płcią przeciwną. W weekend korzystaj z towarzyskich atrakcji. 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - RAK

Aura tego tygodnia pobudzi w tobie popęd do wiedzy i poszerzania horyzontów. W pracy nie tylko będziesz z zaangażowaniem wykonywał swoje obowiązki, ale też z radością uczył się nowych rzeczy. Zajęte Raki będą starały się wprowadzić zmiany w związku, skupiając się na wspólnym czasie. Wolne zaś zaryzykują i umówią się na randkę z kimś poznanym w Internecie.  W weekend rozwijaj swoje zainteresowania. 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - LEW

Aura tego tygodnia przyniesie szczęśliwe okazje. W pracy zakończysz projekty, które zaowocują wyróżnieniem i premią. Zajęte Lwy mogą liczyć na poczucie spełnienia w relacji, dzięki wprowadzeniu zmian, które przyniosły powrót uczuć. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, kto zainspiruje je do aktywniejszego działania i czerpania z życia pełnymi garściami. W weekend odpoczniesz w domowym zaciszu. 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - PANNA

Przed tobą sprzyjający czas. Zmiany w pracy będą nadążać za zmianami otaczającej cię rzeczywistości. Zajęte Panny mogą liczyć na wzajemną akceptację i okazywanie miłości. Wolne zaś powinny włożyć więcej uczucia w to, czego pragną w miłości. Z pewnością pesymistyczne nastawienie do życia nie przyniesie im szczęścia.  W weekend nie odrzucaj propozycji towarzyskich. 

Czytaj także: Horoskop erotyczny dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - WAGA

W tym tygodniu zrealizujesz swoje plany. W pracy podejmiesz się takich zadań, które zapewniają ci stabilizacje. Zajęte Wagi będą solidne w swoich obietnicach i nie zawiodą pustymi słowami. Wolne zaś na swojej drodze spotkają kogoś, kto ujawni przed nimi swoje artystyczne pasje. W weekend podejmiesz się skutecznych działań na rzecz poprawy bytu.

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - SKORPION

Aura tego tygodnia przyniesie polepszenie pozycji materialnej. W pracy uda ci się wybrnąć z sytuacji, które blokowały twój rozwój. Zajęte Skorpiony będę musiały szczerze porozmawiać o wspólnych planach na przyszłość, bo życie z dnia na dzień może być coraz trudniejsze. Wolne zaś powinny być bardziej elastyczne i przymknąć oko na   drobne wady adoratorów. W weekend spodziewaj się odwiedzin ze strony rodziny. 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - STRZELEC

W tym tygodniu pojawi się u ciebie brak chęci i motywacji do działania. W pracy będziesz unikał zabierania się za rzeczy, które sprawiają ci trudności. Zajęte Strzelce będą określać jasno, czego oczekują po partnerstwie, by uratować relację stojącą na skraju rozpadu. Wolne zaś nie docenią kogoś, kto byłby dla nich dobrą partią. W weekend udadzą się kursy i szkolenia, ale też jednodniowe wycieczki. 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - KOZIOROŻEC

Aura tego tygodnia przyniesie mnóstwo wigoru w działaniu. W pracy spędzisz dużo czasu, dbaj więc o to, by zachować równowagę pomiędzy działaniem a odpoczynkiem. Zajęte Koziorożce będą postępowały zgodnie z potrzebami partnera, a tym samym wszystko będzie się układać. Wolne zaś poznają kogoś, kto obudzi w nich ciepłe uczucia i z kim zapragną szybkiej zażyłości. Weekendowy grill przyniesie dużo przyjemności i radości. 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - WODNIK

W tym tygodniu cieszył się będziesz drobnymi osiągnięciami. W pracy będziesz starał się stopniowo zwiększać pewne trudności, by świadomie sprawdzić swoje możliwości. Zajęte Wodniki skupią się na przyjemności życia we dwoje i pielęgnowaniu uczuć. Wolne zaś poznają kogoś, kto obudzi w nich żar namiętności.  W weekend dasz się porwać przygodzie. 

Horoskop tygodniowy (30.05 - 5.06.2022 r.) - RYBY

Przed tobą trudny czas. W pracy nie zniechęcaj się przeszkodami, które mogą się zdarzyć, tylko wytrwale dąż do celu, a unikniesz niepowodzeń. Zajęte Ryby mają teraz dobrą okazję, wyjaśnić nieporozumienia i poprawić atmosferę w relacji. Wolne zaś powinny mieć więcej dobrych chęci, by zatrzymać swoje zainteresowanie na jednej osobie. W weekend pojawią się nieporozumienia międzypokoleniowe. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy