Reklama

Trudny miesiąc dla jednego znaku zodiaku. Sprawdzą się najgorsze obawy

Po burzy zawsze wychodzi słońce? W tym przypadku niekoniecznie. W październiku jeden ze znaków zodiaku stanie przed ciężką próbą. Kiedy gwiazdy zupełnie się od niego odwrócą, będzie musiał stawić czoła wyzwaniom ponad siły. Katastrofa możliwa w niemal każdym aspekcie życia.

Horoskop na październik 2023. Czas próby i udowodnienia sił

Październik zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze dni jesieni, które dla jednych będą okazją do odpoczynku, nabrania energii i szaleństw, na innych ściągną czas próby i udowodnienia swojej siły. Kiedy gwiazdy będą torować drogę do szczęścia wybrańcom, innych zepchną w otchłań bólu.

Problemy czekają szczególnie jeden znak zodiaku. Będzie wręcz przyciągał do siebie problemy, kumulując falę nieszczęść. Czas zacisnąć zęby.

Reklama

Zobacz również: Masz w dacie urodzenia tę cyfrę? Przypływ gotówki i bogactwo gwarantowane

Gwiazdy odwrócą się od tego znaku zodiaku. Czeka go wyjątkowo ciężki czas

Zodiakalny Byk już teraz powinien przygotować się na nadejście października. Już pierwszy dzień tego miesiąca da mu znak, że nadchodzi kryzys. A kolejne wcale nie będą łatwiejsze.

Byki, wraz z pierwszymi dniami jesieni, poczują zniechęcenie i osamotnienie. Szybko zdadzą sobie sprawę, że bez pomocy z zewnątrz niewiele są w stanie osiągnąć. Ucieczka przed przeznaczeniem nie zda się na zbyt wiele. To i tak, prędzej czy później, cię dopadnie. Nie pomoże nawet humor, który postanowisz wprowadzić do niektórych rozmów. Trudne tematy wymagają powagi.

Sytuacja skomplikuje się jeszcze mocniej wraz z połową miesiąca. Wraz z przybyciem Marsa, Merkurego i Słońca do Skorpiona problemy zaczną się nawarstwiać. Uważaj szczególnie w pracy. Szef już od dłuższego czasu przygląda się twoim poczynaniom. Jeden, nawet najprostszy błąd, może skutecznie przekreślić twoją przyszłość w firmie.

Zobacz również: Niepoprawny romantyk czy sprawny manipulator? Sprawdź co mówi o tobie godzina urodzenia

Problemy w pracy i związku. Czas na przewartościowanie swojego życia

Niewiele lepiej będzie w życiu miłosnym. Samotne Byki powinny w tym czasie zupełnie odpuścić sobie jakiekolwiek próby poszukiwania partnera, zaś te w związku zastanowić się, czy obecna relacja spełnia ich wszelkie potrzeby. Jeśli od dłuższego czasu czujesz, że coś nie gra, czas podjąć ostateczną decyzję. Będzie bolało, ale nikt nie obiecywał, że będzie łatwo.

Skup się również na swoim zdrowiu. Natłok stresujących sytuacji odbije się na twoim samopoczuciu. Miesiąc, który przyniesie wiele wyzwań, może być źródłem bóli głowy oraz problemów żołądkowych. Najlepszym wyjściem jest redukcja stresu. W październiku to może być jednak niemożliwe.

W wolnej chwili zastanów się czy miejsce, w którym obecnie się znajdujesz, jest twoim wymarzonym. Na horyzoncie widać bowiem światło. Gwiazdy nie będą cię co prawda oszczędzać, jednak już niedługo mogą podać ci pomocną dłoń. Wówczas wszelkie plany znajdą ścieżkę do ich realizacji. Wytrwaj. Nagroda czeka.

Zobacz również: Te trzy znaki zodiaku nie nadają się na żony. Życie z nimi to udręka

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | znaki zodiaku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy