Reklama

Te trzy znaki zodiaku nie nadają się na żony. Życie z nimi to udręka

Kobiety spod konkretnych znaków zodiaku charakteryzują się specyficznymi cechami charakteru, które wpływają na ich funkcjonowanie w związkach małżeńskich. Niektóre są wręcz stworzone do roli żony, inne zyskały miano najgorszych małżonek wśród wszystkich znaków zodiaku. Jesteś na tej liście?

Baran

Kobieta Baran uwielbia grać pierwszoplanową rolę - zarówno w pracy i wśród przyjaciół jak i w związku. Jest bardzo ambitna, otwarta, bezpośrednia i szybko przejmuje inicjatywę w relacjach z mężczyznami. Lubi zmiany, ma tysiąc pomysłów na minutę i... głębokie przekonanie, że zawsze ma rację. Kobieta Baran ciężko znosi krytykę i nie lubi sprzeciwu. Jest też impulsywna, uparta, egocentryczna, niecierpliwa i humorzasta. Miewa również skłonności do ekstremalnych zachowań. 

Kobieta spod znaku Barana jest bardzo kochliwa. Wystarczy, że zwróci uwagę na przedstawiciela płci przeciwnej i od razu rusza "do ataku". Nie kryje się ze swoimi uczuciami, pierwsza proponuje szaloną randkę, rozpoczyna rozmowę i roztacza swój ognisty urok.

Kobieta Baran jest świetną kochanką, potrafi być dobrą przyjaciółką, a nawet matką, ale kompletnie na nadaje się na żonę. Nie znosi bowiem rutyny, wciąż szuka nowych wyzwań, a od związku oczekuje, by był namiętną, miłosną przygodą. Kobietę Barana przeraża ustabilizowane, szare życie rodzinne i nie w głowie jej rola pani domu. Woli planować dalekie wyprawy, nowe zawodowe wyzwania i projekty. 

Reklama

Kobieta Baran potrafi oczywiście stworzyć szczęśliwy, satysfakcjonujący związek, ale tylko po warunkiem, że trafi na mężczyznę z podobnymi priorytetami. Kobieta Baran dobrze dogada się więc z innym Baranem, Lwem lub Strzelcem. 

Lew

Kobieta Lew uwielbia być podziwiana. Zazwyczaj jest wyjątkowo atrakcyjna i mężczyźni nie potrafią przejść obok niej obojętnie. Chętnie przyjmuje więc ich komplementy, słucha zachwytów, daje się zapraszać na wykwintne kolacje i weekendy za miasto. Kobieta Lew szybko przywiązuje się więc do poklasku - bywa próżna i lubi gwiazdorzyć. 

Kobieta Lew dość szybko znajduje partnera, z którym postanawia stworzyć dom i którego równie szybko chowa "pod pantofel". Lubi bowiem rządzić, nie pyta o zdanie innych, bo przecież zawsze "wie lepiej". Lubi silnych mężczyzn z charakterem, ale nawet jeśli takiego znajdzie, to i tak potraktuje go z góry i rozstawi po kątach. 

Pani Lew potrafi być wierną i oddaną żoną, ale życie z nią bywa naprawdę trudne - jest ambitna, pragnie życia na wysokim poziomie i liczy na to, że jej partner stanie na wysokości zadania. Szybko robi karierę, wspina się wytrwale po zawodowych szczeblach i zazwyczaj dostaje to, co chce. 

Kobieta spod znaku Lwa bywa apodyktyczna, egoistyczna i dumna. Tak silnej osobowości sprosta tylko inny Lew, Baran lub Strzelec. 

Strzelec

Kobieta Strzelec to prawdziwa petarda wśród wszystkich znaków zodiaku. Jest bardzo atrakcyjna i zawsze otacza ją wianuszek adoratorów. Nic dziwnego, bo jest żądna wrażeń, nie lubi stagnacji i nudy, chętnie podróżuje i odważnie spełnia marzenia. Bywa wprawdzie zarozumiała, próżna i "wszystkowiedząca", ale mężczyźni i tak ja uwielbiają i rzadko cierpi na samotność. 

Kobieta Strzelec bardzo śmiało podchodzi do przedstawicieli płci przeciwnej i otwarcie okazuje im swoje zainteresowanie. Szybko proponuje randkę, nie cofa się przed miłosnymi podbojami i jest przy tym radosna, sympatyczna, otwarta oraz optymistyczna. 

Kobieta spod znaku Strzelca ma mnóstwo zalet - jest świetną przyjaciółką, dobrą przełożoną, tolerancyjną i otwartą mamą, ale marną żoną. Prowadzenie domu, gotowanie, sprzątanie i opieka nad rodziną jawią się jej zazwyczaj jako przykry obowiązek - ona wolałaby spędzać ten czas na nauce, podróżach lub kontakcie z naturą. Może jej w tym towarzyszyć Baran, Lew, Strzelec lub Wodnik - jeden z tych znaków na pewno dotrzyma jej kroku. 

Zobacz również: 

Wrzesień będzie przełomowy dla jednego znaku zodiaku. Musi być ostrożny 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | znaki zodiaku | trudne znaki zodiaku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy