Trzy znaki zodiaku kobiet, które żyją najdłużej. Jesteś na tej złotej liście?

To, które znaki zodiaku żyją najdłużej, zupełnie nie jest przypadkowe. To gwiazdy dyktują ich określone cechy charakteru, które mogą przyczynić się do dożycia sędziwego wieku. Kobiety, spod których znaków zodiaku najdłużej będą cieszyć się życiem? Sprawdź, czy jesteś na liście szczęśliwców.

Kobiety m.in. spod znaku Barana żyją najdłużej.
Kobiety m.in. spod znaku Barana żyją najdłużej.123RF/PICSEL

Baran (21.03 - 19.04) - sport i zdrowe odżywianie to klucz

Zodiakalne Barany cenią sobie zdrowy tryb życia. Uwielbiają nie tylko sport, ale też ważne jest dla nich zdrowe odżywianie. Nie ciągnie ich do żadnych używek. W efekcie kobiety urodzone pod znakiem Barana mogą dożyć pięknej i spokojnej starości.

Na długość życia Baranów wpływ ma także ich podejście do życia. Są one niesamowicie rozsądne i zanim mają zrobić coś niebezpiecznego, zastanowią się co najmniej dwa razy. Do tego wyróżnia je determinacja w pokonywaniu wszelkich przeszkód życiowych jak m.in. choroby. Kobiety spod znaku Barana dożywają średnio 79 lat.

Panna (24.08 - 22.09) - chroni je bezstresowe podejście do życia

Na długość życia kobiet spod znaku Panny ma wpływ przede wszystkim ich dobra organizacja. Nie ma drugiego takiego znaku, który tak dobrze ma rozplanowany dzień. Przez to Panny unikają dużej ilości stresu związanej z tym, że z czymś nie zdążą lub nie wiedzą, co robić. Świetnie też radzą sobie, gdy ten plan zostanie pokrzyżowany i będą zmuszone improwizować. Nawet wtedy nie dotknie ich stres, a do wszystkiego podejdą z chłodną głową.

Kobiety spod znaku Barana, Panny i Koziorożca żyją najdłużej
Kobiety spod znaku Barana, Panny i Koziorożca żyją najdłużej123RF/PICSEL

Panny także cenią sobie aktywność fizyczną. Dzięki niej nie tylko wydłużają sobie życie, ale też zachowują młodzieńczy wygląd na dłużej. Dbają o to, aby ruch regularnie pojawiał się w ich życiu, nieważne czy pod postacią siłowni, jazdy na rowerze czy pracy w ogródku. Z tego powodu kobiety spod znaku Panny średnio żyją nawet 81 lat.

Koziorożec (22.12 - 20.01) - wolą zapobiegać niż leczyć

Kobiety Koziorożce bardzo dbają o swoje zdrowie. Regularne wykonywanie badań mają niemalże we krwi. Zawsze skrupulatnie pilnują, aby co roku robić podstawowe pomiary. Nie zwlekają także, gdy coś im zaczyna dolegać. Wychodzą z założenia, że szybka reakcja da im większe szanse na wyzdrowienie i mają racje.

Poza tym kobiety spod znaku Koziorożca starają się zapobiegać, a nie leczyć. Ich kuchnia jest więc pełna leczniczych ziół oraz zdrowego jedzenia, która jest paliwem dla ciała i jego długowieczności. Takie podejście do życia sprawia, że kobiety urodzone pod Koziorożcem średnio dożywają aż 80 lat.

Aplikacja Pogoda Interia - sprawdza się!.
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas