W maju czeka na nich deszcz pieniędzy. Na liście jest trzech szczęśliwców

Maj przez rozpoczęcie “Majówką” kojarzy się z samymi wydatkami. Poniekąd tak jest, jednak niektóre osoby nie będą mogły narzekać na ujemny bilans na koncie. Przedstawiamy, które znaki zodiaku mogą liczyć na deszcz pieniędzy w maju. Do nich dotrze dodatkowa premia lub poszczęści im się na loterii.

W maju na duży przypływ gotówki może liczyć m.in. Rak
W maju na duży przypływ gotówki może liczyć m.in. Rak123RF/PICSEL

Rak (21.06 - 22.07) - zbliża się solidna premia

Maj dla Raka będzie bardzo udany pod względem finansowym. Nie ma tu mowy o żadnych problemach, czy brakach w budżecie domowym. Co więcej, na konto zodiakalnego Raka wpłynie pokaźna premia. To nagroda za ostatnie starania w pracy, które zostały zauważone przez twoich przełożonych.

Premia nie będzie jedyną możliwością przypływu gotówki. Rakowi w maju zostanie zaproponowane wejście w pewien biznes. Będzie on wyglądać naprawdę obiecująco. Przez to osoby spod znaku Raka będą mogły w prosty sposób pomnożyć swoje dotychczasowe oszczędności.

Waga (23.09 - 22.10) - nie miej wątpliwości, a solidnie zarobisz

W trakcie maja do Wagi spłyną interesujące oferty, które pomogą się wzbogacić. Choć mogą pojawić się wątpliwości co do wejścia w nieznane, będzie to dobra decyzja. Opcje te można potraktować zarówno długo, jak i krótko terminowo. Bez względu na to, co wybierzesz, w pierwszym miesiącu wyniki finansowe będą zadowalające.

Dodatkowy przelew na konto Wagi trafi także z pracy na etacie. Twoja motywacja do działania i chęć realizacji nowych projektów w końcu przyniosą owoce. Kwota znacząco zasili budżet, jednak powstrzymaj się od wydawania tej sumy. Będzie ona pokaźna, jednak lepiej zaoszczędź ją na czerwiec.

Strzelec (22.11 - 21.12) - zarobisz dzięki szczęściu

Maj dla Strzelca może potoczyć się różnie pod względem finansowym. Na początku miesiąca osoby spod tego znaku zdecydowanie będą mogły liczyć na łatwy i szybki zastrzyk gotówki. Uda się to osiągnąć za sprawą loterii, do których będziesz mieć wyjątkowe szczęście. Wygranych pieniędzy nie inwestuj jednak ponownie w ten sam sposób.

Wszystko o znakach zodiaku>>>
Wszystko o znakach zodiaku>>>123RF/PICSEL

Po tym mogą się jednak pojawić u Strzelca problemy finansowe. Jedynym sposobem na uniknięcie ich jest zachowanie ostrożności w inwestycjach. Nieprzemyślane decyzje mogą doprowadzić na skraj bankructwa, a tym samym utracone zostaną wszystkie oszczędności. Powstrzymasz się od zakupów, a kolejna dawka gotówki przyjdzie wraz z końcem maja.

Znaki Zodiaku. Poznaj ich wady i zaletyInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas