Widzisz konkretną godzinę? Los ma dla ciebie wiadomość. Lepiej jej nie lekceważ

W numerologii każda liczba ma znaczenie. Dotyczy to również godzin. Wyróżniamy m.in. godziny lustrzane i odwrócone. Jeśli spoglądasz na zegarek i widzisz jedną z nich, może to oznaczać, że los ma dla ciebie ważną wiadomość. Rozszyfruj jej znaczenie.

Widzisz tę godzinę na zegarze? Los ma ci coś do przekazania
Widzisz tę godzinę na zegarze? Los ma ci coś do przekazania123RF/PICSEL

Odwrócone godziny

Które godziny to godziny odwrócone? Tak jak sugeruje nazwa, ich cyfry zamieniają się miejscami. W numerologii uważa się, że spojrzenie na zegarek i dostrzeżenie konkretnej z nich wiąże się z tym, że los pragnie nam coś przekazać. To np. 01:10 czy 12:21. Jak odczytywać ich znaczenie?

01:10

Ta godzina odwrócona ma stanowić podpowiedź dotyczącą mocnych i słabych stron. Może najwyższy czas odpuścić przeszłość i skoncentrować się na procesie uleczenia? Jeśli z kolei twoje rozterki dotyczą spraw zawodowych, może warto na moment się zatrzymać i zastanowić nad wszystkim. Godzina ta nie ukazała ci się bez powodu.

02:20

A teraz czas na godzinę ambicji i współpracy. Godzina odwrócona 02:20 to same dobre wieści - los ci sprzyja. Niczego nie musisz się obawiać. Wystarczy tylko, że znajdziesz spokój.

03:30

Ta magiczna godzina niesie ze sobą radość, optymizm i harmonię. Jeśli zobaczysz ją na zegarze, oznacza to, że powinnaś więcej czasu poświęcić refleksji nad swoim życiem. Koncentruj się na tym, co daje ci szczęście i radość. Tylko tyle i aż tyle.

04:40

To godzina, która dodaje siły. Stresująca sytuacja? Los chce ci przekazać, że sobie poradzisz. Jeśli stoisz przed podjęciem ważnej decyzji, słuchaj swojej intuicji. Ona poprowadzi cię do celu.

05:50

Czas na nowe! Przed tobą nowe doświadczenia i zmiany, na które od dawna czekasz. Nie bój się ich i po prostu przyjmij - kto wie, co jeszcze może się wydarzyć...

10:01

Odwrócona godzina niesie ze sobą świetne wieści dotyczące sfery finansowej. Nie chodzi o spektakularne sprawy, ale możesz przestać się aż tak martwić tym aspektem swojego życia. To z pewnością poprawi jakość twojego życia i pozwoli bardziej z niego korzystać.

12:21

Godzina przestrogi. Tego sygnału od losu lepiej nie lekceważyć. Dlaczego? Uważaj na ludzi wokół siebie. Jedna z osób udaje życzliwą, a w rzeczywistości jest ci nieprzychylna. Najwyższy czas baczniej rozglądać się wokół i nie wpuszczać wszystkich do swojego prywatnego życia.

13:31

Godzina zwiastująca zmiany. Jeśli dość często na nią trafiasz, los chce ci przekazać, że nadchodzą nowe życiowe doświadczenia. Tylko od ciebie zależy, jaką lekcję z nich wyciągniesz.

14:41

Wolność i niezależność. Odwrócona godzina 14:41 niesie ze sobą wiele pozytywnych przesłań. Łap wiatr w żagle i ruszaj w rejs. Czeka cię piękna przygoda!

15:51

Godzina miłości i optymizmu. Taka jest właśnie 15:51. Jeśli akurat na nią trafiłaś, możesz uważać się za osobę wybraną przez los. Czeka cię wiele pięknych chwil.

20:02

Chcesz coś zmienić w życiu? Dobrze trafiłaś. 20:02 to godzina dla tych, którzy wciąż wahają się przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Zastanów się, co oznacza dla ciebie słowo priorytet. Miłość? Praca? Spokój? Ty decydujesz. Każda z dróg może ci przynieść wiele zawirowań, ale i dobrych chwil. Mimo tego warto chyba kierować się sercem, prawda?

21:12

Godzina kreatywności. Los chce ci przekazać, abyś przede wszystkim ufała samej sobie. Twórz swój własny plan na życie, a zobaczysz, że wszystko będzie ci sprzyjać.

23:32

Oto ostatnia z godzin odwróconych. Co ze sobą niesie? Cóż... To godzina manipulacji i wrogości. Miej się na baczności - niektórzy wbrew pozorom i okazywanym na zewnątrz intencjom chcą cię skrzywdzić. Jeśli widzisz tę godzinę, los wysyła ci ważne ostrzeżenie. Nie lekceważ go.

Zobacz też: 

Godziny potrójne i ich znaczenie

Zegar wskazuje konkretna godzinę? Los ma dla ciebie wiadomość
Zegar wskazuje konkretna godzinę? Los ma dla ciebie wiadomość123RF/PICSEL

A teraz czas na godziny potrójne. Ta sama cyfra pojawia się w nich trzy razy. Jest ich łącznie 40 i każda z nich zawiera określone przesłanie. My wybraliśmy dla was kilka z nich - sprawdź jakie znaczenie skrywają.

00:01

Czas przygotować się na to, co nowe.

01:11

Czujesz smutek i rozczarowanie? Próbuj znaleźć motywację do tego, by ruszyć dalej. Wbrew pozorom nie jest to takie trudne.

03:33

Godzina pozytywnych wibracji. Niesie ze sobą pocieszenie i życzliwość.

04:44

Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne. Zatroszcz się o siebie!

10:00

Energia twórcza. Wykorzystaj swoje pomysły w pracy jak najlepiej. To z pewnością zaowocuje!

11:12

Nie narzekaj. Wśród rodziny i znajomych cieszysz się ogromnym autorytetem.

12:22

Opracuj plan działania na najbliższy czas. Tak będzie ci zdecydowanie łatwiej przejść przez zawirowania.

15:55

Przystanek: szczęśliwe życie. Podążaj swoją drogą, uśmiechaj się, odpuszczaj, dbaj o sobie i najbliższe osoby.

22:24

Kariera rozkwitnie, ale kosztem życia prywatnego. Spróbuj znaleźć złoty środek, albo... skup się na tym, co jest dla ciebie ważniejsze.

23:33

Dla ciebie niemożliwe nie istnieje. Najbliższe tygodnie upłyną pod znakiem dobrej passy. Korzystaj!

***

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer: Dziecko potrzebuje granic. Wtedy czuje się bezpiecznieINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas