Wielkie zmiany u księżnej Kate. Stoi właśnie przed poważnym wyborem?

Niemal cały świat, a przynajmniej ci, którzy śledzą sytuację w brytyjskiej rodzinie królewskiej, zadaje sobie pytanie "co się dzieje z księżną Kate". Odpowiedź na to pytanie mogą znać osoby zajmujące się astrologią. Wygląda na to, że obecna sytuacja dotycząca żony księcia Williama może być zapisana nie gdzie indziej, niż w gwiazdach.

Co dzieje się obecnie w kosmogramie księżnej Kate?
Co dzieje się obecnie w kosmogramie księżnej Kate? Samir Hussein-ContributorGetty Images

Co dzieje się z księżną Kate? Astrologia zna odpowiedź?

"Gdzie jest księżna Kate?" - od tygodni to pytanie rozbrzmiewa w światowych mediach. Księżna Kate nie pojawia się publicznie od końca grudnia 2023 roku, a jej nieobecność i związane z nią budzące wiele pytań zdjęcia paparazzi, niepokoją opinię publiczną.

Przez całą sytuację pojawia się wiele koncepcji tego, co może dziać się obecnie w życiu księżnej Kate i nie zawsze te założenia mają cokolwiek wspólnego z "planowaną operacją jamy brzusznej", którą miała przejść żona Williama początkiem stycznia 2024 roku.

Pojawiły się też analizy kosmogramu księżnej Kate, wszak wiadomo powszechnie kiedy dokładnie przyszła ona na świat, włączając w to także godzinę narodzin, niezbędną do ustalenia całego kosmogramu, czyli konspektu układu planet w momencie, kiedy dana osoba przyszła na świat.

Z punktu widzenia astrologii księżna Kate może przeżywać trudny okres
Z punktu widzenia astrologii księżna Kate może przeżywać trudny okres WPA PoolGetty Images

Astrolodzy wierzą, że planety te, ich układy i zmiany, oddziałują na nas przez całe życie, ale z powodu konkretnego ułożenia ciał niebieskich na niebie, na każdą osobę będą one działać nieco inaczej.

Co więc obecnie dzieje się w życiu księżnej Kate z punktu widzenia astrologicznego?

Czas zmian. Co czeka księżną Kate?

Dzięki temu, że znana jest godzina przyjścia na świat księżnej Kate, znany jest w astrologii nie tylko jej znak słoneczny, czyli Koziorożec, ale także ascendent - Lew.

Patrząc na obecne tranzyty w stosunku do horoskopu urodzeniowego księżnej Kate, można wysnuć ciekawe wnioski zdaniem astrologów.

Pierwszym ciekawym aspektem obecnie jest umiejscowienie Plutona w kosmogramie Kate. Znajduje się on teraz w części kosmogramu księżnej odpowiedzialnym za relacje partnerskie i biznesowe.

Planeta ta nazywana jest planetą transformacji i zwykle czyni zmiany w naszym życiu poprzez kryzys. W wyjątkowym położeniu Pluton dodatkowo oddziałuje na wizerunek księżnej Kate, co zgadzałoby się z poruszeniem medialnym wokół jej osoby.

Przez obecność Koziorożca w Słońcu i Lwa w Ascendencie, księżna Kate ma dwa oblicza
Przez obecność Koziorożca w Słońcu i Lwa w Ascendencie, księżna Kate ma dwa oblicza123RF/PICSEL

Dodatkowo życie zawodowe Kate też przez wpływ Plutona przechodzi transformacje właśnie teraz. Pluton jest także utożsamiany z trwającymi konfliktami, a także z walką o nasze dobro.

Patrząc na kosmogram, można odnieść wrażenie, że księżna Kate przechodzi teraz kryzys, który ma ją odmienić i w którym, ma ona stoczyć walkę o władzę... nad samą sobą.

Przy takim układzie często pojawia się konfrontacja z trudnymi tematami, z prawdą lub z... ukrytymi sprawami. Dodatkowo umiejscowienie Hirona w kwadraturze do Księżyca i Słońca w kosmogramie Kate tworzy nieharmonijny układ, którzy przynosi problem.

Ten konkretny układ mówi o słabym ciele lub o słabej psychice właściciela kosmogramu. To jasny znak, by zadbać o swoje zdrowie.

Patrząc dalej na kosmogram można zauważyć obecnie Jowisz w trygodnie do Słońca, a to z kolei układ wspierający. Ma on dodać księżnej Kate odwagi i zachęcić do wejścia w nową sferę życia.

Zobacz też: 

Znaki Zodiaku. Komu pisane jest bogactwo?Interia.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas