Reklama

Reklama

Czy kontrolujesz emocje?

Ryby nie potrafią ukryć zdenerwowania, Koziorożec zawsze zachowuje zimną krew. Przeczytaj horoskop i dowiedz się z jakimi reakcjami możesz spotkać cię wśród bliskich ci osób.

Baran 21.03-20.04
Jesteś impulsywna i kiedy ochłoniesz, często żałujesz tego, co powiedziałaś. Nie znaczy to jednak, że następnym razem będziesz bardziej powściągliwa w słowach.

Byk 21.04-20.05
Można odnieść wrażenie, że masz nerwy ze stali i nic nie może wyprowadzić cię z równowagi. Spokojnie przeczekasz wybuch złości u partnera i zaczniesz rzeczową rozmowę.

Bliźnięta 21.05-21.06
Często nie wiadomo, co tak naprawdę dzieje się w twoim wnętrzu, gdyż bywasz przesadnie powściągliwa. Zdarzają ci się jednak również wybuchy niekontrolowanej złości.

Reklama

Rak 22.06-22.07
Łatwo cię urazić, a wówczas w twoich oczach natychmiast pojawiają się łzy. Obrażasz się i uciekasz, po czym w samotności rozpamiętujesz krzywdy, jakich doznałaś od innych.

Lew 23.07-23.08
W każdej sytuacji starasz się zachować kamienną twarz, dlatego nie pokażesz; jak bardzo zabolało cię czyjeś krytyczne słowo. Wstydzisz się trochę swojej uczuciowości.

Panna 24.08-22.09
Na ogół jesteś łagodna i trudno wyprowadzić cię z równowagi. Jeśli jednak już do tego dojdzie, stajesz się bardzo drobiazgowa. Nagle wszystko u partnera zaczyna cię denerwować.

Waga 23.09-23.10
Sprawiasz wrażenie osoby, która nigdy nie podnosi głosu. W towarzystwie jesteś pogodna i uśmiechnięta. Kiedy jednak bardzo się zdenerwujesz, zdarzają ci się ataki histerii.

Strzelec 23.11-21.12
Sprawiasz wrażenie osoby, która zupełnie nie przejmuje się problemami. Nikt nie widział cię nigdy załamanej, gdyż nic nie jest w stanie wytrącić cię z równowagi.

Skorpion 24.10-22.11
Mimo wzburzenia nigdy nie tracisz kontroli nad sobą. Jesteś pamiętliwa i wyrachowana. Zwykle na chłodno obmyślasz plan zemsty, tak by była ona jak najbardziej dotkliwa.

Koziorożec 22.12-20.01
Wstydzisz się okazywać uczucia, dlatego w obliczu problemów pozostajesz niewzruszona. Twój spokój udziela się innym, zwykle więc działasz na otoczenie jak katalizator.

Wodnik 21.01-20.02
Robisz wszystko, by nie okazywać emocji, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, ponieważ są one oznaką zaangażowania. Ty pragniesz pozostać wolna i niezależna.

Ryby 21.02-20.03
Masz pretensje do siebie, że reagujesz bardzo uczuciowo i nie potrafisz zachować dystansu do problemów. Przerażają cię wszelkie trudności i zamiast je pokonywać, histeryzujesz.


Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: emocje | horoskop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy