Reklama

Reklama

Czy lubisz zmiany w życiu ?

Skorpiony przyjmują je entuzjastycznie, Koziorożce - z przerażeniem! Koniecznie sprawdź swoje nastawienie no nowości!

BARAN 21.03 - 20.04

Pogodziłaś się z tym, że nic na świecie nie jest wieczne, i przed podjęciem każdej decyzji zastanawiasz się, jak wpłynie ona na twoje życie. Starasz się przyjmować zmiany jako coś naturalnego, choć w chwilach słabości przyznajesz sama przed sobą, że trochę się ich obawiasz... Jednak tylko przez moment, ponieważ najczęściej nie lubisz oglądać się wstecz.

BYK 21.04 - 20.05

Reklama

Nie przyjmujesz do wiadomości, że świat się zmienia i robisz wszystko, by zachować istniejący porządek. Po co wprowadzać zmiany, skoro tyle się napracowałaś, by dojść do tego, co posiadasz? Każde zakłócenie ustalonego rytmu zupełnie wytrąca cię z równowagi. Kiedy już się jednak oswoisz z nową sytuacją, pieczołowicie zaczynasz budować nowy ład.

BLIŹNIĘTA 21.05 - 21.06

Żyjesz dniem obecnym, nie wybiegasz myślami w przyszłość. Dlatego nigdy nie wiesz, jak spędzisz następny dzień. Lubisz zmieniać otoczenie. Być może tak oczaruje cię miejscowość, w której spędziłaś urlop, że postanowisz zostać tam na dłużej. W każdej chwili gotowa jesteś rozpocząć zupełnie nowe życie. Potrzebujesz tylko kwadransa na spakowanie rzeczy...

RAK 22.06 - 22.07

Oglądanie albumów ze zdjęciami i wspominanie z łzą w oku starych dobrych czasów należą do twoich ułudnych zajęć. Masz przy tym tendencję do idealizowania przeszłości. Ponieważ z reguły bardzo przywiązujesz się do ludzi a zmiany niosą ze sobą rozstania, trudno ci się odnaleźć w nowej sytuacji. Długo opłata jesz utraconych przyjaciół...

LEW 23.07 - 23.08

Praktykujesz zmiany jak wyzwanie, choć trochę się ich obawiasz. W końcu długo pracowałaś na swoją pozycję, a teraz musisz przebijać się od początku. Ale życie przebiegające według niezmiennego rytmu byłoby na dłuższą metę nudne... Więc po głębszym zastanowieniu cieszysz się, że coś się dzieje i nadarza się okazja, by zabłysnąć w nowym towarzystwie.

WAGA 24.09 - 23.10

Masz trzeźwe podejście do życia i nie dążysz do tego, by za wszelką cenę zachować stan obecny. Za każdym razem rozważasz, jakie korzyści może ci przynieść dana zmiana. Jeśli uznasz, iż na dłuższą metę okaże się opłacalna, jesteś gotowa bez sentymentów rzucić wszystko i rozpocząć życie od początku. Jednak nigdy nie podejmujesz nieprzemyślanych kroków.

Dowiedz się więcej na temat: plan na życie | Życie | zmiany w życiu | strach | reakcja | uśmiech | szczęście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje