Reklama

Reklama

Horoskop negatywny

Wszyscy mamy zalety, ale... nie jesteśmy też wolni od wad. Dla własnego dobra poznajmy je. Oto horoskop, który punktuje wszystkie nasze niedoskonałości.

Baran 21.03 - 20.04

Barany są bardzo zarozumiałe. Wydaje im się, że mają wyjątkowo rozległą wiedzę, która przy bliższym poznaniu okazuje się dość płytka. Ludzie spod tego znaku bywają kłótliwi i złośliwi. Wybuchy złości są więc u nich na porządku dziennym. Za to trudno im odmówić sprytu. Swoją niewiedzę Barany nadrabiają niewyparzonym językiem i... wyjątkową bezczelnością. Ludzie spod tego znaku są hałaśliwi i skupieni na sobie. Potrafią być rubaszni, a nawet wulgarni. Uwielbiają też fantazjować, zwłaszcza panowie pod tego znaku, na temat swoich erotycznych podbojów.

Byk 21.04 - 20.05

Reklama

Osoby spod znaku Byka są zwykle bardzo leniwe. Nic więc dziwnego, że rzadko dochodzą do wielkich pieniędzy. Jedynym sposobem na jako taki dobrobyt jest dla nich wygrana w lotka i... oszczędzanie, które z wiekiem może się zamienię w chorobliwe skąpstwo. Byki rzadko mają jaki pasje, bo to kosztuje - wiadomo. Jedyne, na co nie żałują pieniędzy, jest jedzenie, a Byki kochają jeść. Nic więc dziwnego, że często mają problemy z nadwagą, z którą u walczą przy pomocy wymyślnych diet. Wszystko to jednak daremne, bo Byki w ogóle nie mają silnej woli.

Bliźnięta 21.05 - 21.06

Bliźniaki są dwulicowe i zmienne. Sprawiają wrażenie nieco zagubionych i niepewnych, ale to tylko maska, za którą najczęściej kryje się wredny charakter. Jeśli to tylko możliwe, bez skrupułów wykorzystują dobroć innych, którą oni nazywają naiwnością. Bliźniaki uwielbiają brylować w towarzystwie, zwłaszcza w nieznanym. Wtedy starają się być urocze. Ich dobrzy znajomi wiedzą jednak, że to tylko gra. Bliźniaki bywają dość nieodpowiedzialne i kochliwe. Pojęcie wierności jest im więc całkowicie obce, a swoich romansów nawet nie próbują ukryć przed partnerami, bo po prostu nie liczą się z ich uczuciami.

Rak 22.06 - 22.07

Raki to zazwyczaj ludzie bez charakteru. Zdają się więc na innych, którzy zwykle ich wykorzystują. Nauczone złymi doświadczeniami Raki stają się z wiekiem coraz bardziej podejrzliwe i smutne. W końcu dochodzą do wniosku że nic dobrego ich w życiu nie spotka. Ludzie spod tego znaku mają liczne uzdolnienia, jednak brakuje im wiary w siebie i nawet, gdy osiągną jakiś sukces, nie potrafią się z niego cieszyć. Takie podejście do życia bardzo obciąża bliskich, którzy mają dość tego wiecznego marudzenia.. Raki są bardzo oszczędne. Ich cechą rozpoznawczą jest też ostrożność przez co często tracą swoją szansę na dobrobyt.

Dowiedz się więcej na temat: horoskop | złość | nerwy | charakter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje