Reklama

Reklama

Jak przeżywasz zdradę?

Kobiety w różny sposób reagują na fakt, że ukochany nie jest im wierny. Przekonaj się, na co je stać i do czego są zdolne kobiety z poszczególnych znaków zodiaku.

Baran 21.03-20.04

Reklama

Mężczyzna, który ośmielił się igrać z twoimi uczuciami, powinien mieć się na baczności. Ty tak szybko nie zapominasz o urazach, szczególnie, gdy skrzywdził cię ktoś, kogo kochasz. Uważasz, że nie istnieje na świecie większa zbrodnia, jak drwina z ciebie. Obmyślasz szczegółowy plan zemsty i zastanawiasz się, w jaki sposób wprowadzić go w czyn. Potrafisz odegrać się nawet po wielu latach.

Byk 21.04-20.05

Stąpasz bardzo mocno po ziemi i przywiązujesz dużą wagę do materialnej strony życia. W tych kategoriach rozpatrujesz także zdradę. Owszem, na pewno zaboli cię, że twój ukochany okazał się niewierny! Jednak natychmiast dostrzeżesz także dobre strony tej sytuacji. Wreszcie samochód będziesz miała tylko dla siebie i nikt nie będzie opróżniał ci lodówki i zostawiał ogromnego bałaganu.

Bliźnięta 21.05-21.06

Jesteś osobą bardzo opanowaną. Kiedy dowiadujesz się, że twój ukochany przyprawił ci rogi, najczęściej zamykasz się w sobie i zastanawiasz, jaki błąd popełniłaś i kiedy to się stało. Po kilku dniach dochodzisz do wniosku, że w końcu rzeczą ludzką jest błądzić i należy być wyrozumiałym. Wspaniałomyślnie dajesz jeszcze jedną szansę partnerowi z nadzieją, że tym razem cię nie zawiedzie.

Rak 22.06-22.07

Należysz do osób wyjątkowo zazdrosnych o swojego partnera. Gdy tylko twój mężczyzna obejrzy się na ulicy za jakąś atrakcyjną kobietą, pytasz go, czy to nie jest przypadkiem jego kochanką. Kiedy okaże się, że partner rzeczywiście nie był ci wierny, robisz mu wielką awanturę. Potem obrażasz się na niego. Na szczęście twoja wściekłość bardzo szybko mija i dochodzicie do porozumienia.

Dowiedz się więcej na temat: zdrada | kobieta | mężczyzna | wierność | niewierność | zdrada w związku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje