Reklama

Reklama

Jak przeżywasz zdradę?

Kobiety w różny sposób reagują na fakt, że ukochany nie jest im wierny. Przekonaj się, na co je stać i do czego są zdolne kobiety z poszczególnych znaków zodiaku.

Baran 21.03-20.04

Mężczyzna, który ośmielił się igrać z twoimi uczuciami, powinien mieć się na baczności. Ty tak szybko nie zapominasz o urazach, szczególnie, gdy skrzywdził cię ktoś, kogo kochasz. Uważasz, że nie istnieje na świecie większa zbrodnia, jak drwina z ciebie. Obmyślasz szczegółowy plan zemsty i zastanawiasz się, w jaki sposób wprowadzić go w czyn. Potrafisz odegrać się nawet po wielu latach.

Byk 21.04-20.05

Reklama

Stąpasz bardzo mocno po ziemi i przywiązujesz dużą wagę do materialnej strony życia. W tych kategoriach rozpatrujesz także zdradę. Owszem, na pewno zaboli cię, że twój ukochany okazał się niewierny! Jednak natychmiast dostrzeżesz także dobre strony tej sytuacji. Wreszcie samochód będziesz miała tylko dla siebie i nikt nie będzie opróżniał ci lodówki i zostawiał ogromnego bałaganu.

Bliźnięta 21.05-21.06

Jesteś osobą bardzo opanowaną. Kiedy dowiadujesz się, że twój ukochany przyprawił ci rogi, najczęściej zamykasz się w sobie i zastanawiasz, jaki błąd popełniłaś i kiedy to się stało. Po kilku dniach dochodzisz do wniosku, że w końcu rzeczą ludzką jest błądzić i należy być wyrozumiałym. Wspaniałomyślnie dajesz jeszcze jedną szansę partnerowi z nadzieją, że tym razem cię nie zawiedzie.

Rak 22.06-22.07

Należysz do osób wyjątkowo zazdrosnych o swojego partnera. Gdy tylko twój mężczyzna obejrzy się na ulicy za jakąś atrakcyjną kobietą, pytasz go, czy to nie jest przypadkiem jego kochanką. Kiedy okaże się, że partner rzeczywiście nie był ci wierny, robisz mu wielką awanturę. Potem obrażasz się na niego. Na szczęście twoja wściekłość bardzo szybko mija i dochodzicie do porozumienia.

Lew 23.07-23.08

Najczęściej to ty dominujesz w związku, podobnie jak w wielu innych dziedzinach życia. To twoja cecha wrodzona. Od swojego partnera wymagasz posłuszeństwa, ale także starasz się wspierać go duchowo. Wasze relacje przypominają często układ uczeń - nauczyciel. Jego zdradę uznasz za szczeniacki wybryk, który należy surowo ukarać. Jeżeli więcej się to nie powtórzy, z czasem zapomnisz o wszystkim.

Panna 24.08-23.09

Jesteś typową monogamistką i nie uznajesz sytuacji, że może być także ta druga. Jednak czasami życie płata figle i okazuje się, że ukochany nie jest godny twojego uczucia. Uważasz, że najlepszą metodą na taką sytuację jest "klin klinem". Zrywasz jedną znajomość, aby natychmiast umówić się z jakimś przystojnym mężczyzną. Jeżeli okaże się godny twojego uczucia, zrobisz wszystko, aby było wam dosłownie jak w raju.

Waga 24.09-23.10

Posiadasz wielki urok osobisty i bardzo łatwo zjednujesz sobie ludzi. Masz wspaniałych przyjaciół, ponieważ potrafisz słuchać i doradzać w trudnych sytuacjach. Kiedy twój mężczyzna cię skrzywdzi, nie zamykasz się w czterech ścianach. Uważasz, że towarzystwo ludzi życzliwych jest najskuteczniejszym i niezastąpionym lekarstwem na zdradę. Z pewnością możesz wtedy liczyć na przyjaciół. Ty zawsze im przecież pomagasz.

Skorpion 24.10-22.11

Nie należysz do osób, które cokolwiek puszczają w niepamięć. Nawet jeśli próbowałabyś ratować związek i zostałabyś z partnerem, wspólne życie najpewniej stałoby się nie do zniesienia: wyrzutom i kłótniom nie byłoby końca. Dlatego lepiej zapomnieć o przeszłości i przykrych doświadczeniach. Otwórz się na kontakty, mogą one zaowocować nowym związkiem w życiu prywatnym lub zmianą dotychczasowych warunków pracy. Warto!

Strzelec 23.11-21.12

Kiedy dowiadujesz się, że twój partner cię zdradza, zaczynasz szukać winy przede wszystkim w sobie. Uważasz, że widocznie nie jesteś dostatecznie atrakcyjna, aby zatrzymać mężczyznę przy sobie. Zaczynasz wtedy odchudzać się i chodzić na aerobik. Odwiedzasz także kosmetyczkę oraz fryzjera. Nowy wizerunek sprawia, że w twoim otoczeniu szybko pojawiają się interesujący mężczyźni skłonni nawiązać bliższą znajomość, do czego jesteś chętna.

Koziorożec 22.12-20.01

Jesteś wielką pesymistką i świat najczęściej widzisz w czarnych barwach. Zdrada ukochanego mężczyzny najczęściej cię nie zdziwi - przecież tak musiało być. Ponieważ jak zwykle nic nigdy nie układa się po twojej myśli, zalewasz się przysłowiowym morzem łez i przez kilka dni będziesz stracona dla otoczenia. Ale w końcu dojdziesz do wniosku, że cierpienie uszlachetnia i znacznie bogatsza wewnętrznie stawisz czoło nowym związkom.

Wodnik 21.01-20.02

Jesteś kobietą, która nigdy nie tłumi w sobie uczuć, lecz gwałtownie je okazuje. Dlatego biada mężczyźnie, który ośmieli się ciebie zdradzić. Wtedy natychmiast wybuchasz. Masz szczerą ochotę nawet zabić podłego drania. Przed zemstą może uchronić go jedynie to, że na twoim horyzoncie pojawi się jakiś interesujący mężczyzna. Jeśli nie, przez długi czas będziesz mścić się na byłym partnerze. A twoja pomysłowość w tej dziedzinie nie zna granic...

Ryby 21.02-20.03

Idealizujesz swojego mężczyznę, ponieważ marzysz o wielkiej, romantycznej miłości. Tęsknisz za ukochanym, który będzie śpiewał ci pod oknem serenady. Dlatego, kiedy dowiadujesz się, że twój wybranek różni się od wizerunku. Jaki sobie wymyśliłaś, nie jesteś w stanie uwierzyć w jego zdradę. Tłumaczysz sama sobie oraz wszystkim znajomym, że to niemożliwe, bo przecież on nie wyobraża sobie bez ciebie życia. Niestety, nie zawsze jest to prawda.

Autor: Eliza Ryszowska

Zwiedź magiczną strefę

Astro.pl
Dowiedz się więcej na temat: zdrada | mężczyzna | wierność | niewierność | zdrada w związku

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy