Reklama

Reklama

Zodiak na ślubnym kobiercu

Zanim zdecydujesz się stanąć na ślubnym kobiercu, przeczytaj horoskop z charakterystyką wszystkich znaków zodiaku, który został przygotowany specjalnie na tę okazję. Wszelkie informacje w nim zawarte, zarówno wady jak i zalety, mogą okazać się kluczowe w podjęciu decyzji.

Baran (21.03 - 19. 04)


Dla przedstawicieli tego znaku liczy się efekt, szybkość i emocje oraz to, że będą grać pierwsze skrzypce niezależnie od sytuacji. Jeżeli słyszymy o nieplanowanych ślubach, które są zawierane pod wpływem chwili w Las Vegas, możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że tym "szaleńcem'' jest właśnie ktoś spod znaku Barana.

Reklama

Czy mamy do czynienia z Panem, czy z Panią Baranem możemy być pewni, że mocnych akcentów nie zabraknie zarówno w kościele czy urzędzie, jak i na przyjęciu weselnym. W przypadku związku dwojga Baranów, nie należą do rzadkości przepychanki przed ołtarzem, kto kogo obróci i tym samym symbolicznie będzie rządził w związku.

Barany mają chrapkę na dominację i dlatego nudzić się z nimi nie sposób, chociaż do łatwych osób nie należą. Śluby Baranów zazwyczaj odbywają się szybko i bez zbędnych "ceregieli'', bo śpieszy im się na imprezę i szaleństwa z przyjaciółmi. Jeżeli ksiądz zbyt długo mówi, potrafią dać mu to do zrozumienia gwałtownym ziewaniem.

Na imprezie weselnej Baran jest w samym centrum zabawy. Pije z każdym gościem, prowadzi "pociąg'' lub zagaduje do cioci Irenki siedzącej w kącie. Zatrudnianie na wesele wodzireja to wyrzucanie pieniędzy...

Do ślubu gdyby tylko mógł, najchętniej podjechałby czerwonym Ferrari.

Byk (20.04 - 22. 05)

Byki będące pod opieką uwielbiającej rozkosze zmysłowe Wenus, postawią oprócz dobrej oprawy artystycznej ślubu, na doskonałą jakość potraw na przyjęciu weselnym. Wychodząc z założenia, że nikt nie może się dobrze bawić, o ile się porządnie i wykwintnie nie naje, i nie napije. Byki jak oka w głowie będą pilnować spraw stołu. Na ich przyjęciu nie może zabraknąć typowo polskiej kuchni - najlepiej z centralnie ustawionym rożnem, na którym obracać się będzie nieszczęsne prosię. Nie w ich guście zamorskie nowinki.

Byki stawiają na sprawdzoną tradycję. To ich wesele będą z rozrzewnieniem wspominać smakosze. To o ich przyjęciu z pewnością będzie można powiedzieć, że takiej typowo polskiej gościnności wyrażonej w jedzeniu i piciu, gdzie indziej ze świecą szukać. A jak się bawić to się bawić, zatem poprawiny u Byka mogą trwać i trzy dni.

Zazwyczaj przedstawiciele znaku Byka mają w sobie wiele wdzięku, dlatego prezentują się doskonale we wszelkiego rodzaju strojach. Jednak Panna Młoda spod znaku Byka postawi raczej na tradycyjną suknię w kolorze białym, chociaż rewelacyjnie wygląda również w ecru. Na Panu Młodym doskonale prezentuje się aksamit.

Bliźnięta (23.05 - 21. 06)

To właśnie roztrzepane Bliźnięta służyły za wzór we wszystkich komediach, w których Pan Młody spóźnia się na własny ślub i w ostatniej chwili wpada do kościoła podwieziony przez przygodnie poznanego kierowcę "komarka''.

Jednak poważniej rzecz biorąc - jeżeli ktoś ma się spóźnić na uroczystość, to właśnie osoby spod znaku Bliźniąt. Dlatego należy ich pilnować z zegarkiem w ręku. Panna Młoda może w decydującym momencie przyciąć suknię ślubną drzwiami, przypalić welon albo oblać się czerwonym winem. Panu Młodemu spod tego znaku w żadnym wypadku nie należy powierzać obrączek! Albo o nich zapomni, albo je zgubi... Lepiej żeby opiekował się nimi jakiś rozsądny świadek, najlepiej spod solidnego, ziemskiego znaku.

Jeżeli uda się szczęśliwie doprowadzić uroczystość ślubną do końca i nie będzie żadnej gafy, z której śmiać się będą jeszcze wnuki, przed Bliźniętami nadzwyczaj udane i sympatyczne wesele, na którym będzie mnóstwo kuzynostwa, znajomych i przyjaciół, gdyż Bliźnięta mają bardzo szerokie kręgi towarzyskie.

Panna Młoda powinna zaryzykować suknię ślubną bez rękawów, jej ramiona to atut!

Rak (22.06 - 22.07)

Raki to najwrażliwsze osoby z całego zodiaku i wszystko, a już z pewnością własny ślub przeżywają niezwykle emocjonalnie. To z dużą dozą prawdopodobieństwa właśnie Raki zalewają się łzami przed ołtarzem, nie zdolne wykrztusić słów małżeńskiej przysięgi. Jeżeli jesteś narzeczonym/narzeczoną osoby spod znaku Raka, nie zdziw się, jeżeli dzień przed ślubem otrzymasz wiadomość, że nic z tego, bo on/ona się boi, ma tremę i nie wyjdzie przed tak duże zgromadzenie osób. Nie warto się tym przejmować, bo Raki jak niczego innego pragną założenia rodziny i posiadania szczęśliwego, domowego pożycia, w którym będzie im bezpiecznie.

Wesele osoby spod tego znaku, to przede wszystkim wielopokoleniowy zlot rodzinny. Rak nie chce, aby ktoś się poczuł urażony, dlatego zaprosi i wszystkie pociotki, i dziesiątą wodę po kisielu i nawet panią Krysię, która pilnowała małego Raczka, kiedy miał pięć lat.

Kapela weselna będzie miała przykazane grać rzewne standardy sprzed trzydziestu lat i Krzysztofa Krawczyka.

Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | ślub | horoskop | horoskop ślubny | wesele | śluby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje