Reklama

Reklama

Dzień Babci i Dziadka – wspólne chwile przy filiżance herbaty

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta, podczas których chcemy podziękować tym tak bliskim nam osobom za poświęcony nam czas i serce włożone w wychowanie. Aby wyrazić naszą wdzięczność zazwyczaj staramy się podarować im coś szczególnego, coś co pokaże, że są dla nas szczególnie ważni. Pamiętajmy, że najlepszym prezentem jest czas, który im poświęcamy. Doskonałym pretekstem, aby znaleźć chwilę na rozmowę i wspomnienia, będzie podarowanie im pysznej herbaty. Przy filiżance aromatycznego naparu czas staje bowiem w miejscu, a słowa same układają się w zdania.

W naszym życiu jest kilka naprawdę ważnych osób, które odegrały w nim niezwykle istotną rolę. Dla wielu z nas do ich grona należy babcia i dziadek. To nie tylko rodzice mamy czy taty, ale i nasi opiekunowie, nauczyciele i doradcy. Bardzo często to z nimi wiążemy najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa - wakacje spędzane na wsi, domowe obiady czy naukę szydełkowania. Teraz, gdy jesteśmy już dorośli zdarza się, że zapominamy, jak wiele czasu nam poświęcili i jak wiele trudu włożyli w nasze wychowanie. Dopiero, gdy zbliża się Dzień Babci i Dziadka zastanawiamy się, co im podarować, aby wyrazić naszą wdzięczność. Wybór powinien być oczywisty - najpiękniejszym prezentem będzie nasza obecność, czułość, troska i zainteresowanie. Pretekstem do tego, aby zostać z nimi chwilę dłużej może być filiżanka ulubionej herbaty, którą wspólnie zaparzymy i wypijemy.

Reklama

Marka Ahmad Tea London, która doskonale wie, jak niebywałą moc ma ten złocisty napar, zachęca do podarowania babci i dziadkowi herbaty English Breakfast zamkniętej w magicznych gwiazdach Star Caddy. Szykowne, złote zdobienia sprawiają, że puszki te są niezwykle eleganckie. Śnieżne krajobrazy wprowadzają z kolei w prawdziwie zimowy nastrój, a jednocześnie rozgrzewają serca wyjątkową atmosferą, którą tworzą wokół. English Breakfast to mocna i nasycona herbata, która doskonale komponuje się z dodatkiem mleka oraz cukru. Każdy zatem może przygotować ją tak, jak lubi, aby długo rozkoszować się nie tylko rozmową, ale i wyjątkowym smakiem w gronie najbliższych.materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje