Reklama

Reklama

Leon Aqua – na pragnienie Twojego dziecka

Kiedy słońce zaczyna mocniej przygrzewać, a nasze organizmy domagają się nawodnienia, należy szczególnie pamiętać o uzupełnianiu płynów. Dotyczy to zwłaszcza najmłodszych, którzy spędzają więcej czasu w ruchu, a jednocześnie często niechętnie piją zwykłą wodę. Co zrobić, aby nasze dzieci same z przyjemnością sięgały po napoje? Odpowiedź jest jedna: Leon Aqua – nowość od Hortex!

Dzieci w wieku 6-10 lat powinny wypijać od 1,5 do 2 litrów płynów dziennie. Ilość ta zwiększa się jeszcze przy wyższych temperaturach. Dlatego wiosna i lato to czas, kiedy łatwo o odwodnienie. Pogoda zmienia się niespodziewanie, a nasi milusińscy jeszcze nie przyzwyczaili się do pamiętania, aby zawsze mieć ze sobą coś do picia. Teraz to się zmieni! Twój maluch będzie sam pilnował, aby do szkoły, na wycieczkę czy na plac zabaw wziąć ze sobą butelkę nowego orzeźwiającego Leon Aqua! Dlaczego? Bo gasi pragnienie jak woda i ma delikatny, nie za słodki owocowy smak.

Reklama

Leon Aqua to pyszne napoje niegazowane na bazie wody mineralnej z dodatkiem soków z maliny, jagody lub cytryny. Nowe Leony nie zawierają substancji konserwujących ani barwników, a jedna butelka (0,5 l) to zaledwie 100 kalorii. Butelki zostały wyposażone w wygodne nakrętki Sport Cup, dzięki którym aktywny maluch może błyskawicznie ugasić pragnienie i  wrócić do zabawy. Codziennie pod ręką Twojego dziecka - nawodnienie od Hortex!


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje