Reklama

Reklama

„Nowe AlaAntkowe BLW”

Joanna Anger i Anna Piszczek powracają z kolejną książką kucharską przeznaczoną dla rodziców, którzy razem z dziećmi wyruszają w kulinarną podróż po świecie nowych smaków.

Metoda BLW już na dobre zagościła w polskich domach. Tysiące maluchów nauczyło się dzięki niej jeść zdrowo i różnorodnie, a rodzice przekonali się, że najlepszy sposób na wychowanie małego smakosza to zasiąść razem z nim do stołu i cieszyć się wspólnym posiłkiem.

Reklama

Ale co powinno znaleźć na talerzach, żeby dzieci z radością zjadły posiłek, a do ich brzuszków trafiły wartościowe składniki odżywcze?

Autorki najpopularniejszego w Polsce bloga o metodzie BLW proponują ponad sto nowych przepisów, wśród których znajdują się między innymi: smaczne śniadania, od których cała rodzina może zacząć nowy dzień, pożywne przekąski, które można zabrać ze sobą na spacer, na piknik lub na plac zabaw, nowe wersje tradycyjnych zup, które zapewnią mnóstwo energii ruchliwym maluchom.

W książce znajdują się również przykładowe jadłospisy (na upały i na zimowe dni, na weekendy i czas choroby, wegetariańskie i na początek rozszerzania diety), dzięki którym łatwiej zaplanować posiłki na cały dzień.

"Nowe AlaAntkowe BLW" to świetny sposób na kuchenne sukcesy, na których skorzysta cała rodzina - i duzi, i mali. Smacznego! Joanna Anger - na co dzień nauczycielka wychowania przedszkolnego, mama Ali i małej Zuzi - i Anna Piszczek - polonistka i historyczka, mama Antka - są twórczyniami bloga AlaAntkowe BLW.

Ich pierwsza książka natychmiast została bestsellerem, stając się obowiązkową pozycją w kuchennych biblioteczkach wielu tysięcy polskich rodzin.

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kulinaria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje