Reklama

Reklama

Wzbogać swoją dietę na wiosnę z pomocą nowej sokowirówki Philips

Po zimie czujemy się zmęczeni i osłabieni, pozbawieni energii i witalności. Brak ruchu i niedobór składników odżywczych w zimowej diecie możemy nadrobić w prosty i naturalny sposób - pijąc soki ze świeżych owoców i warzyw.

To dobry moment na zmianę nawyków żywieniowych i doskonały sposób na urozmaicenie codziennej diety.

Reklama

Sokowirówka Philips Viva Collection przygotuje dla ciebie nawet dwa litry soku za jednym razem. Bez zbędnej krzątaniny zafundujesz sobie i swojej rodzinie solidną porcję witamin!  

Sokowirówka jest niezastąpiona

Najnowsza sokowirówka Philips Viva Collection wyciśnie dla Ciebie sok z owoców i warzyw niemal do ostatniej kropelki, nawet 2 litry za jednym razem bez konieczności opróżniania pojemnika na miąższ. Składa się z gładkich, łatwych w czyszczeniu elementów, które możesz umyć w zmywarce.

Ponowny montaż  zajmuje kilka sekund. Bardzo duży otwór na produkty o szerokości 75 mm umożliwia wyciskanie nawet dużych owoców i warzyw, takich jak jabłka, marchewki i buraki, bez wcześniejszego cięcia na kawałki.   

Zadbaj o swoje zdrowie z Philips!Cały miąższ zbiera się wyłącznie w miejscu, w którym powinien się znaleźć — w pojemniku na miąższ. Oznacza to, że nie trzeba wydobywać miąższu z innych części, takich jak np. pokrywka.

Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie bez żadnych zakamarków zapewniają łatwy dostęp do miąższu i łatwiejsze czyszczenie pojemnika.


Rekomendowana cena detaliczna sokowirówki Philips Viva Collection HR1855/30 wynosi 449 pl

Chcesz przetestować sokowirówkę Philips? Sprawdź, co zrobić! Po testach stanie się ona twoją własnością! 

Dowiedz się więcej na temat: sokowirówka | zdrowe soki dla dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje