Reklama

Reklama

Barwny nurt mody

Kalejdoskop barw i morskie inspiracje - na mediolańskich wybiegach już można poczuć tchnienie przyszłorocznej wiosny.

W Mediolanie trwa Tydzień Mody - najznakomitsi projektanci prezentują swoje propozycje na sezon wiosna-lato 2009. Które z tych projektów podbiją serca publiczności i naprawdę nadadzą ton, okaże się dopiero za kilka miesięcy.
Miejmy nadzieję, że wiosna będzie tak kolorowa jak pokaz Angeli Missoni, który wręcz olśniewał ferią barw. Róż, złoto, błękit i żółć mieniły się na wybiegu, ale ta prezentacja to również prawdziwy kalejdoskop cieni, tonów i stylów.
Kolekcja Angeli Missoni, zainspirowana malarstwem Kandinskiego, to także smukła linia i ogromny nacisk na komfort i elegancję.
Tymczasem Domenico Dolce i Stefano Gabana ulegli morskim inspiracjom. Kapitańskie kurtki, motyw kotwicy i marynarskie paski łączą się w ich kolekcji z szyfonem i ręcznie tkanymi topami. Efekt - kolekcja pełna młodzieńczego wdzięku i morskiej świeżości.
Płynne kształty, delikatne cienie i subtelna elegancja to lśniące jedwabne suknie Giorgio Armaniego. Wśród podziwiających jego pokaz tłumów znalazła się i Cate Blanchett.
AFP tłum i opr. IG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje