Reklama

Biuro na sposób kobiecy

Biurowy mundurek nie musi być nudny i "bezpłciowy", a kobieta w pracy nadal powinna pozostać kobietą.

Styl współczesnej businesswoman nie jest już, jak dawniej, kopią męskiego stroju biurowego. Kobiety zdążyły już udowodnić, że w zarządach wielkich korporacji i w prężnych zespołach sprzedażowych jest miejsce dla szpilek i spódnicy. Chętnie wprowadzamy do mundurka kobiece elementy, które zmiękczają nasz wizerunek i sprawiają, że wyglądamy nie tylko profesjonalnie, ale i przyjaźnie.

Biznesowa klasyka

Klasyka biznesowego stroju kobiety to zestaw spódnica i żakiet. Garsonka jest prawdziwą przyjaciółką zarówno pani prezes, jak i sekretarki. Pozwala na stworzenie praktycznie nieskończonej ilości kombinacji, gdy jej elementy zestawiać będziemy z innymi spódnicami i marynarkami. Aby nie pozostać niezauważoną, warto wybrać kostium o oryginalnym kroju, wyróżniający się detalami.

Reklama

Koszula sama w sobie nie musi być traktowana jako tło dla żakietu. Dzisiejsze koszule to nierzadko dzieła sztuki krawieckiej, zachwycające kunsztem wykonania, kolorami, ozdobnymi detalami. Nic dziwnego, że współczesna businesswoman niechętnie chowa ją pod marynarką. Koszule noszone tylko ze spódnicą są jak najbardziej na miejscu, a jeśli chłód każe narzucić coś na ramiona, doskonale sprawdzi się dzianinowy szal lub kardigan.

Podkreśl indywidualność

Nie tylko koszul, ale i pięknych spódnic w szafie nigdy za wiele. Eleganckie, kobiece, dodają nam pewności siebie i są sprawdzonym patentem na nienaganny biurowy strój. Warto, by miały w sobie coś wyjątkowego, detal lub wzór, który codzienny mundurek zmieni w modny i szykowny strój.

Zmieniamy się, dojrzewamy, awansujemy. Tak samo ewoluować powinien nasz biurowy strój. W każdym sezonie warto dodać do niego nowe elementy, które klasycznym rzeczom nie pozwolą się zestarzeć i pomogą podkreślić indywidualność każdej z nas.

Porady pochodzą z MagiiSzafy.pl

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: strój | mundurek | biuro
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy