Reklama

Reklama

Conrado Moreno: Przepis na udane zakupy

O o swojej metodzie na udane zkupy, ulubionych markach i częściach garderoby oraz o tym, jak ubierają się Polki opowiada Conrado Moreno.

Czy lubisz chodzić na zakupy? Czy też może, jak wielu facetów, denerwują cię te ciągłe zakupowe rytuały: oglądanie, mierzenie, etc.?

Conrado Moreno: Lubię chodzić na zakupy, ale lubię robić to szybko, wiem czego szukam i co mi odpowiada. Wchodzę do sklepu i już po kilku sekundach wiem czy coś w nim kupię czy lepiej wyjść i szukać dalej.

W Polsce często zdarza się, że żony swoim mężom kompletują garderobę. Czy twoja żona kupuje ci ciuchy, a może to ty jej dobierasz stroje?

Wspólne zakupy to dobry pomysł, miło mi kiedy mogę doradzić coś mojej żonie. Sam również czuję się lepiej gdy wiem, że to co mi wpadło w oko, podoba się również mojej Kasi. Poza tym cudownie jest robić sobie prezenty, ale żeby były trafione, trzeba znać gust partnerki. Najlepszą okazją do poznania go są właśnie wspólne zakupy.

Reklama

Zakupy modowe z żoną, czy kumplem, a może wolisz chodzić na shopping sam?

Tak jak mówiłem wspólne zakupy z partnerką to mój przepis na udane zakupy. Zdarza się jednak, że mojej żonie potrzeba więcej czasu na znalezienie czegoś odpowiedniego, a ja niestety nie przepadam za długim zwiedzaniem sklepów i szybko się niecierpliwie. Żeby jej nie przeszkadzać idę na kawę lub odwiedzam księgarnie.

Niebawem poprowadzisz pokazy mody w jednej z galerii handlowych, czy przebywanie w tego typu miejscach sprawia ci przyjemność, a może wolisz robić zakupy w małych butikach?

Jestem osobą spokojną i cenię sobie kameralność miejsca, ale podczas zakupów ważny jest jeszcze dobry kontakt ze sprzedawcą. Sympatyczną i kompetentną obsługę możemy spotkać nie tylko w małych butikach, ale również w galeriach handlowych. Pomoc sprzedawcy jest nieoceniona szczególnie kiedy robię zakupy sam. Dobra rada i miła obsługa zachęcają do powrotu i kolejnych zakupów. Nie robię zakupów w miejscach gdzie obsługa jest nie mila i nie szanuje klienta.

Jak oceniasz, czy polskie kobiety dobrze się ubierają?

Polki ubierają się elegancko, modnie a przede wszystkim kobieco. Bardzo mi się to podoba, mają gust i klasę. Coraz częściej i odważniej noszą kolorowe ubrania i dzięki temu ożywiają polskie miasta.

Gdybyś miał porównać modę na polskiej i hiszpańskiej ulicy...

W dzisiejszych czasach coraz trudniej dojrzeć różnice w ubiorze między Polakami a Hiszpanami. Polacy ubierają się odważnie, lubią eksperymentować, zwłaszcza młodzi bacznie śledzą modowe trendy. Polscy mężczyźni również zmienili styl i podobnie jak Hiszpanie często sięgają po kolorowe ubrania. Warto też zwrócić uwagę, że przecież Polacy chętnie ubierają się w hiszpańskie marki co czyni jednych i drugich bardzo podobnych do siebie.

U jednych w szafie najwięcej miejsca zajmują buty, inni kolekcjonują torebki, a co w twojej szafie zajmuje najwięcej miejsca?

Myślę, że również buty, na drugim miejscu są spodnie. Niestety ubrania które kupuję szybko mi się nudzą. Wciąż poszukuję nowych stylów i fasonów.

Najbardziej znaną hiszpańską marką w Polsce jest chyba Zara, czy ty także ubierasz się w rodzimym sklepie?

Inditex czyli firma skupiająca pod sobą takie marki jak ZARA, Massimo Dutti, Berschka itd. jest obecna na całym świecie. Trudno nie być zainteresowanym tym co proponują jej projektanci, skoro zakupy tam to gwarancja modnego i dobrego ubioru. Jeżeli mam mało czasu a muszę zrobić zakupy, od razu idę do Zary, zawsze znajdę tam coś dla siebie.

Conrado Moreno - telewizyjna gwiazda znana z programu "Europa da się lubić" poprowadzi pokaz mody w bielskiej galerii SFERA 17 i 18 września.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: polki | ubrania | zakupy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje