Reklama

Reklama

Jedna spódnica na trzy sposoby

Czy można wykorzystać jedną spódnicę i zrobić z niej trzy różne stylizacje? Ewelina Rydzyńska, stylistka, udowodniła, że można. Ma to szczególne znaczenie w dobie kryzysu klimatycznego i zwiększonej troski o środowisko. Zapomnijmy o kupowaniu ubrań z myślą o jednej konkretnej stylizacji!

- Gdy kupujemy spódnicę, to nie kombinujmy w taki sposób, że tworzymy tylko jedną stylizację i jeden zestaw - przekonuje stylistka Ewelina Radzyńska. - Tak naprawdę każde ubranie zestawione odpowiednio z innym elementem garderoby będzie tworzyło zupełnie inną kombinację i zupełnie inny outfit.

Wystarczy tylko pobudzić wyobraźnię i nie bać się bawić modą - pozwólmy sobie na małe szaleństwo, a na efekty nie będziemy długo czekać. W studiu "Dzień Dobry TVN" Ewelina Radzyńska zaprezentowała trzy różne stylizacje z jedną wiskozową spódnicą. 

Reklama

Pierwsza idealnie nadaje się do pracy: czarna spódnica midi, w połączeniu z jedwabnym topem i beżową marynarką, prezentuje się bardzo elegancko i stylowo.

Druga stylizacja nawiązuje do francuskiego stylu retro: monochromatyczna wersja, nadal elegancka, świetnie sprawdzi się np. na randce.

Trzecie połączenie jest ukłonem w stronę najnowszych modowych trendów: stylistka zestawiła spódnicę z bluzą z kapturem oraz sportowymi butami. 

Zobacz, jak opisane stylizacje prezentują się na modelkach:

x-news/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: spódnice | modne spódnice

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje