Jenna Ortega pokazała się w nietypowej stylizacji. Idealnie inspiracja na tę wiosnę

Karolina Słodkiewicz

Opracowanie Karolina Słodkiewicz

Jenna Ortega znana przede wszystkim z serialu “Wednesday” na swoim instagramie w ostatnich kilku miesiącach pojawiała się niezbyt często. Na szczęście się to zmieniło i aktorka pochwaliła się efektami swojej współpracy z francuskim magazynem dla kobiet. Stylizacja Ortegi na pierwszy rzut oka wydaje się zwyczajna, jednak przyciąga uwagę. Sprawdź, czym zainspirować się tej wiosny.

Jenna Ortega pokazała się na instagramie w nietypowej dla siebie stylizacji.
Jenna Ortega pokazała się na instagramie w nietypowej dla siebie stylizacji.Richard Shotwell/InvisionEast News

Jenna Ortega to 21-letnia amerykańska aktorka, którą na instagramie obserwuje niemalże 39 mln osób. Znana z “Wednesday" artystka zwykle pokazuje się na platformie w eleganckich stylizacjach z dużych wydarzeń. Wywołują one niemałe poruszenie i zachwyt w mediach społecznościowych. Ostatnio natomiast pokazała się w czymś zupełnie innym.

Jenna Ortega
Jenna OrtegaRichard Shotwell/InvisionEast News

Nowa stylizacja Jenny Ortegi zachwyca. To coś innego niż zwykle

Jenna Ortega na swoim instagramie opublikowała zdjęcia z sesji, którą wykonała we współpracy z Madame Figaro, francuskim dodatkiem do dziennika Le Figaro, który poświęcony jest tematyce kobiecej. Aktorka podczas sesji została ubrana w stylizację, która dla jej stylu może wydawać się niecodzienna.

Ortega ma na sobie klasyczne połączenie, jeansy, biała koszulka i luźna marynarka. Jest to w ostatnich latach wyjątkowo modna i uwielbiana kompozycja przez kobiety w każdym wieku. Ciemnogranatowe jeansy są tu kluczowe, mają bardzo szerokie nogawki, a na końcach zostały one wysoko zawinięte na raz, tak, aby odsłaniały buty.

Na górę Jenna założyła biały T-shirt. Koszulka nie jest zwyczajna, a niesie za sobą ważne przesłanie z napisem “We should all be feminists", które można na język polski przetłumaczyć jako Wszyscy powinniśmy być feministami". Górę dodatkowo okrywa luźna, ale wciąż dobrze wyglądająca marynarka w ciemnym, chłodnym odcieniu wpadającym w czerń.

Całość dopełniają buty. Choć do takich stylizacji często wybierane jest sportowe obuwie, aktorce dano szpilki z wysokim obcasem. Czarne szpilki wyglądają na naprawdę ciężkie, co w ciekawy sposób przełamuje swobodę tego looku. Mają wysoką platformę, odkryte palce oraz piętę.

Nie mogło też zabraknąć biżuterii. Do ubrań Ortegi dopasowano proste, złote bransoletki oraz proste, złote obrączki, najprawdopodobniej z tego samego kompletu.

Każdy element ubioru z okładki jest starannie do siebie dopasowany. Jest klasyka, choć nie jest ona prosta, oklepana i taka sama jak wszystkie. Jenna Ortega wygląda w niej poważnie jak na swój wiek, a mimo tego jest w tym nutka młodzieńczości i swobody. Inspiracje tą stylizacją tej wiosny będą prawdziwym szałem.

Konturowanie nosa - jak zrobić to dobrze?Interia DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas